? چه چیز متخلف سگ‌ آزاری را به عذرخواهی واداشت؟ | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

گویا سناریوی غمبار حیوان‌ آزاری در کشور ما سر دراز دارد و تنها لوکیشن آن تغییر می‌کند، بعد از شنیدن داستان شکنجه یک قلاده سگ در شهر کلاله استان گلستان با ضربات ممتد بیل و بعد از اینکه یک مرد ۴۶ ساله اهل آستارا در استان گیلان به طور متناوب اقدام به شکنجه‌ و آزار سگ‌های خود می‌کرد و همچنین بعد از زجرکش کردن یک قلاده سگ نگهبان در انظار عمومی در استان اردبیل، این بار نوبت به "رنگ شدن" یک قلاده سگ توسط یکی از شهروندان شهر کردکوی در استان گلستان رسیده است.

 

این مرد جوان بعد از اینکه کل بدن سگ را به رنگ قرمز درآورده، اقدام به انتشار فیلم آن در فضای مجازی کرده است؛ اما نقطه اوج "داستان رنگ‌آمیزی سگ" و نقطه تمایز درام سگ‌آزاری پس از انتشار فیلم دوم از سوی این مرد جوان رقم می‌خورد.

خاطی که از طریق فعالان حوزه "حمایت از حقوق حیوانات" متوجه بحرانی بودن وضعیت خود و عاقبت همتایان متخلف خود در ماجرای حیوان‌آزاری می‌شود، بدون فوت وقت اقدام به انتشار ویدوئی جدید می‌کند. طبق اظهارات مرد جوان، سگ رنگ شده مدتی بوده که مرغ‌های مزرعه را می‌خورده است، بنابراین او و دوستش بعد از شناسایی سگ خطاکار به منظور متمایز کردن این سگ از بقیه سگ‌ ها آن را رنگ می‌ کند.

این مرد در ادامه از جامعه به خاطر این کار عذرخواهی می‌کند و مدعی می‌شود که نمی‌دانسته که رنگ کردن سگ تجاوز به حقوق حیوانات و حیوان‌آزاری محسوب می‌شود.

شواهد حاکی از آنست که آنچه این جوان را مجاب و مجبور به انتشار فیلم دوم و عذرخواهی بابت خطایش کرده، ریشه در حضور پرشور فعالان محیط زیست و مطالبات به حق آنها در زمینه ضرورت تصویب قانون حمایت از حقوق حیوانات در ماه‌های اخیر دارد و در تاثیرگذاری حضور فعالان محیط زیست همین بس که پیگیری‌های آنها باعث شد سازمان حفاظت محیط زیست با وجود اینکه شرح وظیفه‌ای در مورد حیوانات بی‌سرپرست ندارد اقدام به تدوین پیش‌نویس ماده قانونی برای حمایت از حقوق حیوانات کند.

در این میان برخورد قاطع و به‌ موقع یگان‌ حفاظت محیط زیست در استان‌ها و همکاری پلیس فتا با سازمان حفاظت محیط زیست در شناسایی و دستگیری متخلفان حیوان‌آزار به عنوان یکی از عوامل مهم کاهش این نوع تخلفات، در حوزه محیط زیست غیرقابل انکار است.

اما جدیت دستگاه قضا در صدور احکام برای متخلفان حیوان‌آزاری عامل مهم دیگری است که بیش از پیش این تفکر و آموزه را به جامعه تلقین می‌کند که انسان‌ به صرف انسان بودنش حق ندارد با طبیعت و متعلقات آن هرگونه که بخواهد رفتار کند، بلکه برای حفاظت از همه گونه‌های گیاهی و جانوری ولو حیوانات بی‌سرپرست اصول و قوانینی حاکم است.

پیش از این حمیدرضا خیلدار، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه سازمان محیط زیست برای متخلفانی که با انتشار فیلم آزار و اذیت حیوانات، باعث تشویش اذهان عمومی شده و روحیه شهروندان را جریحه‌دار می‌کنند، درخواست اشد مجازات را از دستگاه قضا دارد، گفته بود: زمانی که متخلفان در فضای مجازی اقدام به انتشار فیلم می‌کنند، جرائم آنها چندین برابر تخلفاتی است که در خفا صورت می‌گیرد چون با انتشار فیلم در فضای مجازی متخلفان دیگر را نسبت به تخلف جری می‌کنند و این اقدام به نوعی دهن کجی به قانون محسوب می‌شود و در چنین مورادی دست قاضی باز است که جریمه نقدی سنگین و حتی سه ماه حبس را برای متخلف صادر کند.

بنابراین مطالبه عمومی شهروندان و یکپارچگی سازمان حفاظت محیط زیست، پلیس فتا و دستگاه قضا در مقوله مقابله با حیوان‌آزاری عواملی است که خاطی مذکور را به عذرخواهی از جامعه واداشته است.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.5/5 (4 votes cast)
چه چیز متخلف سگ‌ آزاری را به عذرخواهی واداشت؟, ۳٫۵ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *