? یک گربه شنی دیگر در ایرانشهر مشاهده شد | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

مشاهده یک گربه شنی در ایرانشهر

طی دو هفته اخیر سه قلاده گربه شنی در منطقه دشت سمسور واقع در شهرستان ایرانشهر مشاهده شد

گربه شنی در ایرانشهر

طی بازدید از زیستگاه گربه شنی در منطقه دشت سمسور که به همراه کارشناسان دفاتر حیات وحش و زیستگاههای سازمان حفاظت محیط زیست در دی ماه۹۰ صورت گرفت سه قلاده گربه شنی در سه موقعیت جغرافیایی متفاوت مشاهده شد.
همچنین مامورین محیط زیست اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر برای دومین بارموفق به فیلمبرداری از یک قلاده گربه شنی شدند که پس ازانجام بیومتری و فیلمبرداری، حیوان رهاسازی شد.
نتایج بیومتری نشان می دهد که طول دم این گربه شنی ۲۹ سانتی متر، طول سر و تنه آن ۴۸ سانتی متر، طول پا آن۱۱سانتی متر، ارتفاع آن۲۵ سانتی متراست.
این گزارش می افزاید، اگر چه پیش از این گمان میرفت که این گونه در زیستگاههای شرق کشور ازبین رفته باشد اما با تصویر برداریهای صورت گرفته اخیر حضور این گونه در منطقه به اثبات رسیده است. لازم به ذکر است که یکی از فیلمهای اخذ شده در فروردین ماه ۸۹ در کارگاه تخصصی مدیریت گربه سانان که در آذر ماه سال جاری در دانشگاه محیط زیست برگزار شده بود، ارائه شد.
متاسفانه مشکلی که حیات این گربه کمیاب،نادر و زیبا را تهدید می کند وجود تله های مخصوص شکار هوبره،بوته کنی،قطع درختچه های بیابانی،تخریب مراتع وچرای بیش از حد دام ها است.
گربه شنی گربه‌سان کوچکی است در زبان بلوچی گیابان گربگ نامیده می شود و در مناطق شن‌زار بیابانی آفریقای شمالی،عربستان، آسیای مرکزی، ایران و پاکستان زندگی می کند.
گربه شنی کمی از گربه‌های خانگی بزرگتر است، سری پهن، گوش بزرگ و دست و پای کوتاه دارد و در کف پنجه‌ها موهای بلند قهوه‌ای یا سیاه دارد که پینه ها را می پوشاند و آن‌ها را از گرمای شدید کویر حفظ می‌کند و با پراکندن وزن بدن موجب می‌شود تا به‌خوبی بر روی شن‌های روان حرکت کنند.
این گربه در ایران در پارک ملی کویر، مناطق جنوبی کویر لوت در استان کرمان، محدوده دو شاخ در منطقه حفاظت شده توران در استان سمنان، پناهگاه حیات وحش بختگان، منطقه حفاظت شده بهرام گور و منطقه شکار ممنوع دره باغ بوانات در فارس، غرب پناهگاه حیات وحش عباس‌آباد و منطقه حفاظت شده موته در اصفهان زیست می کند، دشت ترکمن صحرا و نواحی شمالی خراسان رضوی دیده شده‌است. پراکنش جهانی هم شامل شمال آفریقا، عربستان تا ترکمنستان می‌شود.
درباره رفتار این گربه اطلاعات ناچیزی در دست است. عمدتاً شبگرد است و روزها در لانه خود که به طور عمودی بر زمین حفر کرده یا زیر بوته‌ها و شکاف سنگ‌ها استراحت می‌کند، با آنکه روی زمین فعالیت می‌کند اما به خوبی می تواند از درخت بالا رود. پس از غروب به شکار جوندگان، مارمولک ها،پرنده ها و حشرات می‌رود. البته خوراک اصلی وی جوندگان کوچک همچون جربیل، پامسواکی و هامستراست. جز در هنگام جفت‌گیری تنها زندگی می‌کند.با توجه به اینکه تمام آب مورد نیاز بدن خود را از غذایش به دست می‌آورد از منابع آبی دوری می‌گزیند.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
یک گربه شنی دیگر در ایرانشهر مشاهده شد, ۵٫۰ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

یک دیدگاه برای : یک گربه شنی دیگر در ایرانشهر مشاهده شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *