? گربه های دوست داشتنی ماشين كشتار سالانه ميلياردها حيوان | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

تحقیقات صورت گرفته در آمریکا نشان می دهد، گربه های خانگی و دوست داشتنی انسان یکی از عوامل اصلی نابودی جمعیت پرندگان وحیوانات کوچک هستند.

گربه های دوست داشتنی ماشین کشتار سالانه میلیاردها حیوان

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محققان دانشگاه جورجیا با همکاری انجمن ملی جغرافیا پروژه تحقیقاتی تحت عنوان KittyCam را برای بررسی خوی درندگی گربه های خانگی را انجام دادند.

فناوری به کار رفته در این تحقیق مشابه ردیابی حیوانات در حیات وحش بود و در این طرح ۶۰ درصد گربه های خانگی در شهر آتن در ایالت جورجیای آمریکا از نوامبر ۲۰۱۰ تا اکتبر ۲۰۱۱ به دوربین های سبک وزن مجهز شدند.

دوربین های KittyCam ضد آب، مجهز به لامپ LED، با قابلیت تصویربرداری در طول شب و روز و حسگر برای یافتن دوربین های گم شده هستند.

نتایج تحقیقات نشان می دهد حدود ۳۰ درصد گربه ها در مدت ۱۷ ساعت حضور در خارج از خانه به طور متوسط یک حیوان کوچک را از پای در می اورند و تنها یک چهارم شکارهای خود را به منزل باز می گردانند، به همین دلیل صاحبان آنها از خوی درندگی حیوان خود آگاه نیستند.

بر این اساس ۳۰ درصد گربه ها شکار خود را می خورند، ۲۵ درصد آنها را به خانه می آورند و ۴۹ درصد نیز آنها را نیمه خورده یا دست نخورده در طبیعت رها می کنند.

مارمولک، مار و قورباغه با ۴۱ درصد، سنجاب با ۲۵ درصد، حشرات و کرم ها با ۲۰ درصد و پرندگان با ۱۲ درصد اصلی ترین شکارهای گربه های خانگی محسوب می شوند.

دکتر «جورج فنویک» رئیس مرکز حفاظت از پرندگان آمریکا تأکید می کند: بیش از ۷۴ میلیون گربه خانگی در آمریکا وجود دارد و اگر این آمار را به سراسر کشور تعمیم داده و جمعیت گربه های وحشی را نیز اضافه کنیم، این حیوانات سالانه چهار میلیارد حیوان از جمله ۵۰۰ میلیون پرنده را به قتل می رسانند.

گربه های در حالی به عنوان یکی از مظنونان اصلی کاهش جمعیت پرندگان مطرح می شوند که تحقیق دیگری در دانشگاه نبراسکا نشان می دهد، گربه های وحشی باعث انقراض ۳۳ گونه مختلف پرندگان در سراسر جهان شده اند.

 

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (3 votes cast)
گربه های دوست داشتنی ماشین کشتار سالانه میلیاردها حیوان, ۳٫۰ out of 5 based on 3 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *