? گاهی مثل گربه ها خودتان را بکشید! | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

یک فیزیوتراپ معتقد است : انجام حرکات کششی مانند حرکت کششی گربه در فواصلی از روز می‌تواند در رفع اختلال ستون فقرات موثر بوده و عضلات کوتاه شده را به اندازه طبیعی برگرداند.

دکتر مرتضی عزیزیان اظهار کرد : بدن با گذشت زمان و افزایش سن و نیز با داشتن زندگی بی‌ تحرک و صنعتی به‌ تدریج دچار اختلال در راستای ستون فقرات می‌ شود.

 

وی اظهار کرد : بسیاری افراد به این اختلال ستون فقرات خود آگاه نبوده و علائم درد ناشی از این اختلال را با درد سایر ارگان‌ها اشتباه می‌گیرند.

عزیزان خاطرنشان کرد : به عنوان نمونه چنانچه در اثر عدم نشستن درست و طولانی‌مدت فشاری که بر روی ستون فقرات است، دردی را به سمت معده انتقال دهد، این درد که منشأ آن ستون‌فقرات است، با درد معده اشتباه گرفته می‌شود.

این فیزیوتراپ با بیان اینکه نشستن‌ های طولانی و نامناسب موجب ضعیف و کوتاه‌شدن عضلات می‌ شود، اظهار کرد: انجام حرکات کششی می‌تواند اندازه عضلات را به حالت اول برگردانده و ستون فقرات را راست کند.

عزیزیان دو حرکت کششی گربه(Cat exercise) و گوشه دیوار(Corner exercise) را بهترین این حرکت‌ها عنوان کرد و افزود: برای انجام حرکت گوشه دیوار فرد باید به گوشه دیوار رفته و روبروی آن به فاصله ۶۰ سانتی متر بایستد. سپس فرد باید هر دو ساعد خود را بروی دو دیوار گوشه قرار داده، بطوری که آرنج‌ ها اندکی پایین تر از ارتفاع شانه قرار گیرند.

این فیزیوتراپ اظهار کرد : در مرحله بعدی باید فرد تا جایی که احساس درد نکند و تا حدی که در جلوی شانه و قفسه سینه احساس کشش می‌کند خم شود و به مدت ۳۰ ثانیه تا یک دقیقه در این حالت کششی باقی بماند.

به گفته عزیزیان، تمرین این حرکت در طول روز به بازگشت ستون فقرات به راستای اصلی و نیز بازگشت عضلات کوتاه شده به اندازه واقعی خود کمک کند.

عزیزان در خصوص انجام حرکت گربه نیز اظهار کرد : برای انجام این حرکت باید بصورت چهار دست و پا مانند گربه قرار گرفته و سپس به هنگام دم، نشیمنگاه و قفسه سینه خود را به سمت سقف کشیده و به شکم اجازه داده شود که به سمت زمین کشیده شود و در این حالت باید سر را بالا آورده و به روبرو نگاه کرد.

وی تصریح کرد: همراه بازدم نیز باید ستون فقرات خود را گرد کرده و به سمت سقف کشاند و در این حالت سر را پایین آورده و نباید چانه به سمت قفسه سینه کشیده شود.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
گاهی مثل گربه ها خودتان را بکشید!, ۴٫۷ out of 5 based on 3 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *