? کشف 2 تن مواد مخدر با استفاده از سگ موادیاب در کرمان | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فرمانده‌ی انتظامی استان کرمان از کشف قریب به دو تن هروئین، مورفین و تریاک در عملیات ۲۴ ساعت گذشته مأموران انتظامی در مبارزه با سوداگران مرگ خبر داد.

 

سردار «حسین چناریان» با اعلام این خبر گفت : مأموران مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی از حمل یک محموله بزرگ مواد با استفاده از خودروهای کانتینر حامل بار یخچال از شهرستان چابهار استان سیستان و بلوچستان به مقصد تهران مطلع شدند.

وی افزود: پلیس در ایستگاه بازرسی مرصاد خودروهای کانتیتر حامل یخچال را شدیداً بازرسی کرد و در نهایت به یک دستگاه کامیون کشنده دانگ فنگ که از چابهار عازم تهران بود مشکوک و خودرو را به پارکینگ منتقل کرد.

فرمانده‌ی انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: در این عملیات پلیس با استفاده از سگ موادیاب این وسیله‌ی نقلیه را بازرسی کرد که در نهایت از داخل کانتینر آن مقدار ۷۹۱ کیلوگرم تریاک و ۲۸۰ کیلوگرم مورفین کشف کرد.

چناریان با اشاره به دستگیری یک متهم در این عملیات افزود: مأموران انتظامی شهرستان ارزوئیه نیز بامداد دیروز هنگام کنترل خودروهای عبوری محور«صوغان- دولت آباد» به یک دستگاه خودروی فوتون یخچالی مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

فرمانده‌ی انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد : پلیس در این عملیات و بازرسی از کامیون ۴۰۷ کیلوگرم مورفین جاسازی شده در بدنه آن کشف و یک قاچاقچی را دستگیر کرد.

چناریان گفت: مأموران انتظامی شهربابک نیز در عملیاتی در ارتفاعات دوعاج این شهرستان موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه ۴۰۵، بیش از ۳۰۰ کیلوگرم تریاک کشف کنند.

وی از عملیات پلیس فاریاب نیز در مبازره با سوداگران مرگ یاد کرد و افزود: یک دستگاه وانت پیکان در محورهای مواصلاتی فاریاب توقیف و در بازرسی از آن ۳۵۲ کیلو گرم حشیش کشف شد.

فرمانده‌ی انتظامی استان کرمان تصریح کرد: مأموران انتظامی منوجان نیز در بازرسی از منزل یک خرده فروش مواد مخدر قریب به سه کیلوگرم هروئین کشف و یک نفر را دستگیر و به دستگاه قضائی تحویل دادند.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.9/5 (7 votes cast)
کشف ۲ تن مواد مخدر با استفاده از سگ موادیاب در کرمان, ۴٫۹ out of 5 based on 7 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *