? کری بلو تریر kerry blue terrier | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

نژاد کری بلو تریر kerry blue terrier

کِری بلو تِریِر سگی است با جثه متوسط و عضلانی که تمامی خصوصیات و رفتارهای تریرها را دارا می باشد . در هنگام تولد به رنگ سیاه است که این رنگ با گذشت زمان به آبی تیره ، طوسی تیره و روشن و قهوه ای تغییر می کند . به هر حال رنگ پوشش در سن ۱۸ ماهگی بصورت ثابت در می آید . گوشها به شکل V می باشند و حالت نیمه افراشته دارد . چشمها فرو رفته و تیره و بینی سیاه رنگ می باشد. دمش صاف است که آنرا همیشه برافراشته نگاه می دارد .

درباره کری بلو تریر kerry blue terrier

خلق وخو کری بلو تریر

سگی باهوش ، هوشیار و با اراده می باشد. دیدبان خوبی است اما حالت تهاجمی ندارد . سگ با محبتی است که ترجیح می دهد همه اوقاتش را در کنار اعضای خانواده و دوستان سپری کند . اصولاً با سایر حیوانات خانگی کنار می آید ؛ اما ممکن است گاهی اوقات نسبت به سایر سگها حالت تهاجمی داشته باشد . معمولاً بی دلیل پارس می کند که ممکن است این امر زیاد خوش آیند نباشد . حافظه قوی دارد و معمولاً افکار خود را دنبال می کند .

وزن و ارتفاع کری بلو تریر

وزن در نرها :
۱۵-۱۸ کیولگرم

وزن در ماده ها : ۱۵-۱۸ کیلوگرم

ارتفاع در نرها : ۴۶-۵۱ سانتیمتر
ارتفاع در ماده ها : ۴۴-۴۸ سانتیمتر

کری بلو تریر

مشکلات سلامتی کری بلو تریر

اصولا ً این نژاد ، سگی سالم بوده و طول عمرش زیاد است . برخی از آنها دارای مشکلاتی از قبیل کپل ، آب مروارید و تومارهای پوستی می باشند .

شرایط نگهداری کری بلو تریر

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد . اصولاً در داخل خانه پر جنب وجوش است و یک حیاط کوچک مکان مناسبی را برایش فراهم می کند .

فعالیت بدنی

کِری بلو تِریِر به ورزش علاقه دارد و از پیاده روی های روزانه به همراه صاحبش لذت می برد اما اصولاً یک روز بیرون نرفتن او را چندان ناراحت نخواهد کرد .

 

طول عمر کری بلو تریر

حدود ۱۲-۱۵ سال .

آراستن

باید موهای کِری بلو تِریِر را هر ۶ هفته آراست . همچنین باید موهای داخل گوش اصلاح شود زیرا بلندی موها سبب ایجاد جرم و چرک گوش می شود . ریزش مو در این نژاد بسیار کم و ناچیز است ، باید هر هفته شانه و برس کشیده شود . اگر به تمیزی آن رسیدگی نشود این نژاد خیلی سریع کثیف می شود و بو می گیرد . برای افرادی که نسبت به موی حیوانات آلرژی دارند ، این نژاد سگی مناسب می باشد .

تاریخچه کری بلو تریر

موطن این تریر کشور ایرلند می باشد که در آنجا او از Irish Blue Terrier می نامیدند و سمبل ایرلند به شمار می آمد . علت نامگذاری او رنگ پوشش می باشد . هیچ توافق نظری در مورد اجداد این نژاد به وجود نیامده ؛ اما عده ای معتقدند که این نژاد نشأت گرفته از Portuguese Water Dog می باشد . عده ای نیز بر این اعتقادند که نژادهای Soft Cuated Wheatn Terrier , Wolf Houns , Irish Terrier و تریرهای روسی و اسپانیایی (Blue Dogs) در به وجود آمدن کِری بلو تِریِر سهیم بوده اند . از این نژاد جهت شکار جوندگان ، چوپانی ، نگهبانی و حتی بعنوان سگ پلیس استفاده می شود . این نژاد درسال ۱۹۲۴ در آمریکا به ثبت رسید .

گروه :

تریرها

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -2 (from 2 votes)
کری بلو تریر kerry blue terrier, 3.0 out of 5 based on 6 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *