? چرا رفتار سگ ها شبیه به صاحبانشان می‌شود ؟ | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

سگ‌ ها به طور غریزی و داوطلبانه،‌ دست کم برخی از رفتار و حرکات صاحب خود را تقلید می‌کنند. این تقلید خودکار است و سگ‌ها نمی‌توانند آن را متوقف کنند،‌ حتی اگر به قیمت از دست دادن غذایشان تمام بشود!

 

 

بهنوش خرم‌روز : سگ‌ها با سابقه طولانی در اهلی و خانگی بودن در طول تاریخ زندگی خود، حالا در بین حیوانات به عنوان بهترین دوست انسان‌ ها لقب گرفته‌ اند. برخی از رفتارهای سگ‌ها گاه شگفت‌ انگیز به نظر می‌رسند، یکی از این رفتارها به طور حتم تقلید آن‌ها از صاحبانشان است.

خبرگزاری وب‌مد در مورد این که سگ‌ ها از صاحبان خود در رفتار و حرکات تقلید می‌کنند گزارشی منتشر کرده و به مطالعه‌ای در این زمینه اشاره نموده است که محققین آن ادعا می‌کنند اولین مطالعه در مورد تقلید اتوماتیک رفتار در سگ‌ها است.

در این مطالعه،‌ از صاحبان سگ ها خواستند زانو بزنند و با دست یا سر خود دری را باز کنند. سگ‌ها، این رفتار صاحب خود را تماشا می‌کردند. بعد نوبت سگ‌ها بود که همین رفتار را انجام بدهند.

در این مرحله سگ‌ها را به دو دسته تقسیم کردند. به دسته اول در صورتی پاداش (یک ساندویچ) داده می‌شد که رفتار صاحب خود را تقلید کنند. اما در گروه دوم سگ‌ ها در صورتی پاداش می‌گرفتند که خلاف رفتار صاحب خود رفتار کنند.

نتیجه بسیار جالب بود،‌ تمام سگ‌ ها از رفتار صاحب خود را تقلید کردند، حتی اگر به قیمت از دست دادن ساندویچ برایشان تمام می‌شد. محققین چنین نتیجه گرفتند که سگ‌ها به طور غریزی و داوطلبانه رفتار و حرکات صاحب خود را تقلید می‌کنند و این کار را به طور خودکار انجام می‌دهند،‌ یعنی نمی‌توانند این کار را نکنند!

در حقیقت در انسان هم تقلید خودکار یکی از مهم‌ترین روش‌های یادگیری در سن کودکی است. قدری به رفتار کودکان دقت کنید،‌ اگر والدین آن‌ها را می‌شناسید، رفتارهای کودکان برایتان آشنا نیستند؟

پس اگر می‌خواهید به سگ خود بیاموزید که دست بدهد، بهترین کار این است که چند بار دستتان را به سمتش دراز کنید،‌ تا او هم شروع به تقلید رفتار شما کند!

منبع : خبرآنلاین

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.1/5 (8 votes cast)
چرا رفتار سگ ها شبیه به صاحبانشان می‌شود ؟, ۳٫۱ out of 5 based on 8 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *