? پودل Poodle | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

نژاد پودل Poodle

تنها تعداد معدودی از سگها نظیر نژاد پودل یافت می شوند که در بسیاری از کشورها علاقمندان زیادی داشته باشند . با این وجود در خصوص خاستگاه این سگها هنوز مواردی از شک و تردید وجود دارد . اینطورپیشنهاد شده است که منشاء این نژاد از آلمان و در این کشور تحت عنوان pudel نامیده می شده است . با این وجود این نژاد به عنوان سگ ملی در فرانسه و به عنوان آورنده اشیاء و یا سگهای سیرک و با نام Coniche یا سگ مخصوص مرغابی مورد توجه بوده است . بدون شک نام انگلیسی پودل(poodle) از همان کلمه آلمانی pudel که به معنی شناور در آب می باشد گرفته شده است . بدون شک منشاء پودل سگهایی بوده اند که اشیاء و شکار را از آب می گرفتند و می آوردند .

درباره پودل Poodle

مولفین بر این عقیده هستند که پودلهای بزرگ یا استاندارد قدیمی ترین انواع این نژاد به حساب می آیند و شهرت خود را در واقع از کار کردن در آب کسب نموده اند . به طوری که صاحبان آنها برای تسهیل در شنا کردن مجبور بوده اند که موهایشان را قیچی کنند .

کاملا مشخص است که اجداد پودل های امروزی شناگران قابلی بوده اند . اگرچه یکی از اعضاء این خانواده به نام (Truffle dog سگ مخصوص در یافتن قارچ) دارای اندازه ای کوچک بوده و هرگز به نزدیک آب هم نرفته است ! این جویندگان و شکارچیان قارچ بطور وسیع در انگلیس و بعدها در اسپانیا و آلمان مورد استفاده قرار گرفتند .
علیرغم ادعائی که پودل استاندارد قدیمی تر از سایر انواع این نژاد است ، مدارکی وجود دارند که نشان می دهند انواع کوچکتر با فاصله کمی بعد از نوع قدیمی بوجود آمده اند . کوچکترین نوع پودل یا Toy poodle در قرن هیجدم در انگلستان بوجود آمده بود . نقاشی هایی که از آلمان به دست آمده قدمت این نژاد را تا حد قرن ۱۵ و ۱۶ میلادی مشخص ساخته است . کمترازنژاد خالصی وجود دارد که سابقه آن اینچنین در فعالیت های هنری و ادبی و در طول تاریخ ذکر شده باشد . حجاری هایی که در کناره دریای مدیترانه صورت گرفته مدارکی از قرن اول ارائه می دهد که مشخصات آن بسیار شبیه به پودل های امروزی و در حاشیه قرن ۲۱ است .

 

بر اساس طبقه بندی هایی که امروزه در نمایشگاه ها ابراز می شود سه اندازه از این نژاد در رنگهای سفید ، سیاه ، قهوه ای ، کرمی و خاکستری وجود دارد . برخی از آنها دارای پوستی صورتی رنگ برخی خاکستری و برخی نقره ای و برخی کرمی هستند . این سگها ذاتا ً باهوش بوده و توانائی زیادی در آموختن دارند . باید بخاطر سپرد که کلمات استاندارد ، منیاتور و توی (Toy) همگی اشاره به اندازه های مختلف در این نژاد می کنند و در واقع همگی آنها یک نژاد به حساب می آیند . علاوه بر تفاوت هایی که در اندازه و زنگ ذکر گردید ، پودل ها را به شیوه های مختلف آرایش می کنند . موها در این نژاد اساسا ً سیم مانند بوده و شامل یک ردیف موهای فر خورده و ضخیم در سطح و موهای پشم مانند و کرمی در زیر می باشد .

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/5 (11 votes cast)
پودل Poodle, 3.2 out of 5 based on 11 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *