? واكسيناسيون بيش از 5 هزار قلاده سگ صاحبدار برعليه هاری در استان اردبیل | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل از واکسیناسیون نزدیک به ۵ میلیون نوبت سر دام سبک و سنگین از ابتدای سال جاری در استان خبر داد.

 

صادق صالحی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به وجود بیش از۸۰۰ نوع بیماری مشترک بین انسان و دام افزود: مبارزه با این بیماری ها و تأمین بهداشت عمومی جامعه طبق قانون به عهده دامپزشکی است، رسالتی بس مهم وخطیر که ارتباط با سلامتی و بهداشت جوامع انسانی داشته و دامپزشکی با برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشگیرانه در خط مقدم مبارزه با این بیماری‌ها قرار دارد.
وی ادامه داد: مایه کوبی دام‌های منطقه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیر دامی و براساس شاخص‌های توسعه بهداشتی استان و طبق جدول زمان‌بندی صورت گرفته و عمده این واکسیناسیون بر علیه بیماری‌های مسری در دام‌ها، نظیر شاربن، آبله، تب برفکی و… انجام شده است.
صالحی با اشاره به اینکه واکسیناسیون دامها فقط محدود به این بیماری ها نبوده بلکه بر علیه بیماری‌های دیگر دامی نظیر آنتروتوکسمی، لپتوسپیروز، آگالاکسی، قانقاریا و بروسلوز نیز عملیات مایه‌کوبی انجام شده است.
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گفت: پیشگیری همیشه مقدم بر درمان بوده و هزینه کنترل و پیشگیری از بیماری های دامی به مراتب پایین تر از هزینه‌های درمان آنهاست، لذا پیشگیری از بیماری‌های دامی ضمن تأمین بخشی از بهداشت عمومی و سلامت جامعه، افزایش تولیدات دامی و فرآورده‌های دامی را به دنبال دارد.
وی بیماری‌هایی نظیر سل، بروسلوز، هاری، کیست هیداتیک، شاربن و… را از مهمترین بیماری‌های مشترک بین انسان و دام عنوان کرد و افزود: در جهت مبارزه با بیماری های سل و بروسلوز نزدیک به ۱۷ هزار رأس دام سنگین مورد تست سل قرار گرفته و از بیش از ۱۴ هزار رأس دام جهت تشخیص بیماری بروسلوز خون‌گیری به عمل آمده است.
صالحی در عین حال از واکسیناسیون بیش از ۵هزار قلاده سگ صاحبدار بر علیه بیمار مشترک و مهلک هاری در سطح استان در این مدت خبر داد.
سرپرست اداره کل دامپزشکی با بیان اینکه در حال حاضر هیچگونه بیماری حاد دامی در سطح استان وجود ندارد، تصریح کرد: با تلاش مستمر کلیه واحدهای اپیدمیولوژیک اعم از روستاها و دامداری‌ها و دامپروری‌های سطح استـان در سیستم GIS این اداره کل ثبت شده و به طور کامل وقوع احتمالی هر گونه بیماری دامی رصد می شود و با اقدام سریع و واکنش به موقع در راستای مبارزه با بیماری اقدامات لازم به عمل می آید.
وی به کلیه دامداران و دامپروران استان توصیه کرد با اکیپ‌های سیار مایه‌کوبی دامپزشکی همکاری کرده و هرگونه بیماری احتمالی در دام‌های خود را فوراً به نزدیکترین مرکز دامپزشکی اطلاع دهند.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (4 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
واکسیناسیون بیش از ۵ هزار قلاده سگ صاحبدار برعلیه هاری در استان اردبیل, ۴٫۵ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *