? همایش «حامیان حیوانات» در تبریز برگزار می‌شود | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

همزمان با دومین سالگرد تاسیس پناهگاه حیوانات پردیس، همایش «حامیان حیوانات» با همکاری انجمن حمایت از حیوانات «حامیان طبیعت آذر» در تبریز برگزار می‌شود.

 

 

منطقه آذربایجان‌شرقی، دبیر همایش حامیان حیوانات در گفت وگو با خبرنگاران افزود : این همایش که در آستانه روز پرستار بر پا می‌شود، بهانه‌ای است برای یادآوری و اشاعه فرهنگ رفتاری مناسب در مواجه با حیوانات بی‌زبانی که نیاز به حمایت و توجه شهروندان دارند.

بهرام تندران، اظهار کرد: در کنار قرائت بیانیه حمایت از حیوانات انجمن در این همایش از فعالان حامی حیوانات نیز تقدیر خواهد شد و همچنین از ویلچر مخصوص حیوانات فلج نیز در این مراسم رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه پناهگاه پردیس مکانی است برای حمایت از همین حیوانات، تصریح کرد: این پناهگاه که توسط سازمانی غیردولتی تاسیس شده، سگ‌های بدون صاحب را از محیط‌های شهری جمع‌آوری کرده و در اینجا نگهداری می‌کند.

وی افزود: در این همایش سعی داریم گزارشی از عملکرد دو ساله خود ارائه داده و با تشریح وضعیت زندگی حیوانات بی‌پناه، از سازمان‌های متولی این امر و همچنین دوستداران حیوانات در زمینه کمک‌های اجرایی و همفکری در جامعه یاری بگیریم.

تندران با بیان اینکه به‌دلیل اعتقاداتی خاص مردم ما طرز رفتار صحیح با حیوانات را آموزش ندیده‌اند، تاکید کرد: تقریبا می‌توان گفت حامیان و مخالفان حمایت از حیوانات در تبریز به دو بخش برابر تقسیم می‌شوند به طوری‌که بخشی از آنها به‌طور کلی از حیوانات می‌ترسند، برخی هم حامی این موضوع هستند و بخشی دیگر در عین حال که موافق حمایت از حیوانات هستند ولی از آنها واهمه دارند.

دبیر همایش حامیان حیوانات افزود: برخی معتقدند سگ حیوانی کثیف و نجس است و به همین دلیل با آنها بد رفتاری می‌کنند. ما در پناهگاه پردیس با جمع‌ آوری و عقیم‌ سازی سگ‌ ها سعی داریم با اسکان آنها جلوی کشته شدن این سگ‌ های بی‌صاحب را بگیریم.

نخستین همایش حامیان حیوانات تبریز ساعت ۱۶ روز جمعه ۱۶ اسفندماه در محل تالار اندیشه تبریز واقع در پارک ائل‌گلی این شهر با حضور جمعی از مسئولان استانی و دوستداران حیوانات برگزار می‌شود.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (5 votes cast)
همایش «حامیان حیوانات» در تبریز برگزار می‌شود, ۳٫۶ out of 5 based on 5 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *