? نژاد دوبرمن Doberman | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

نژاد دوبرمن Doberman

درباره نژاد دوبرمن Doberman

با ریشه های نژادی مبهم دابرمن در مقام مقایسه در یک دوره زمانی کوتاه به یک تیپ ثابت تبدیل شده است . ویژگیهای آن از لحاظ شکل بدنی و همین طور روحیه و شجاعت نیاز و تقاضای داشتن آن را در بسیاری از کشورها وسعت بخشیده است . منشا آن در ناحیه آپولدا واقع در آلمان و درحدود سال ۱۸۹۰ خوانده شده و درسال ۱۹۰۰ به طوررسمی شناسائی شده است .

این نژاد نام خود را ازنام Louis Doberman اهالی آپولدا کسب کرده است . با داشتن اندازه متوسط و ظاهری خوش تراش ، قدرت عضلانی زیاد آن در نگاه اول جلب توجه نمی کند . ساختاربدنی ، عضلات متراکمی که در زیر پوست قرارگرفته اند . زیبائی و خوش رنگ و نگاری آن هر تازه کاری را به اشتباه می اندازد . هوشیاری ، چابکی ، چالاکی عضلات و رفتار وجوه آشکاری است که درچشم هر بیننده ای جلب توجه می کند .

دابرمن سگی باوفا است و بیشتر از هر نژادی اثرات حیوانات نجیب زاده را دارا می باشد . پوزه قوی ، سر مثلثی شکل ، زانوی به خوبی شکل گرفته و حاشیه های بدن کاملا مشخص و بارز هستند .

 

 

اثرات نترسی و کنجکاوی در چشمهای تیره و در هماهنگی با ویژگی های بدن کاملا مشخص است . دابرمن از لحاظ بدنی قوی تر از آنچه که هست به نظرمی رسد و با غریزه خطاناپذیر خود درحالت آماده باش سریعاً پاسخ داده و بخوبی از صاحبان خود دفاع می کند و با این حال سگی فرمانبردار ، مطیع و اشرافی است . با کمک جفتگیری های انتخاب شده ویژگی های خوب و مناسب نژادهایی که در آن شراکت داشته اند کسب گردیده است .

یک دابرمن اصیل و تربیت یافته ماهیت خود را به عنوان یک دوست و یک محافظ باوفا به اثبات رسانده است . همچنان که رشد می کند ویژگی های نبوغ و توان یادگیری بالایش آن را به یک سگ پلیس و جنگی تبدیل کرده است . در این حال چالاکی و جرات زیاد آن را بسیار با ارزش نموده است . این سگ حتی با ایما و اشاره متوجه مقاصد صاحب خود می شود . حس بویائی بسیارقوی باعث شده که در پلیس جنایی کاربرد زیاد داشته باشد و همچنین استفاده های فراوانی از آن در امر شکاربه عمل آید .

 

مشخصات استاندارد دابرمن

ظاهرعمومی :

سگی است با جثه متوسط. بابدنی توپر ، عضلانی و قوی که جهت سرعت زیاد و استقامت طراحی شده است . از لحاظ ظاهری زیبا و از لحاظ رفتار و حرکات نجیب ، پرانرژی ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، مطیع و اشرافی می باشد .

سر :

دراز و از منظره جلوئی و پهلو شبیه به یک مثلث است . هنگامی که از جلو به حیوان نگاه می شود سربه طرف قاعده گوشها و بصورت یک خط صاف و به تدریج پهن می شود . چشمها بادامی شکل دارای عمق متوسط با حالتی قوی و پر انرژی که رنگ آن از قهوه ای معمولی تا قهوه ای تیره در سگهای سیاه رنگ وقرمز ، خاکستری و حنایی درسگهای لکه دارمتغیر است . سایه های تیره تر بهتر هستند . گوشهای کوتاه شده را بصورت افراشته نگه می دارد . قله جمجه پهن است . امتداد خط پوزه با خط بالائی جمجمه موازی است . گونه ها پهن وعضلانی هستند .

 

 

بینی درسگهای سیاه سیاه یک دست است و درسگهای قرمز ، قهوه ای تیره و درسگهای خاکستری(آبی) ، خاکستری و در سگهای حنائی به رنگ برنز می باشد . لبها کاملا نزدیک به فکها قرارمی گیرد . فکها کامل و قوی است و کاملا فضای زیر چشمها را پر می کند . دندانها بسیار قوی و سفید هستند . دندانهای پیش پائینی عمودی بوده و درتماس با سطح داخلی دندانهای پیش بالائی است . لذا عملکرد آن دقیقا به یک قیچی است .

گردن :

مغرورانه نگه داشته می شود و به خوبی عضلانی است . انحنای مناسبی دارد و به سمت بدن و به تدریج پهن می شود . کتفها برجسته و ایجاد یک ناحیه برآمده در روی بدن می کند .

سینه :

پهن و جلو سینه کاملاً مشخص است . دنده ها به خوبی در ناحیه ستون مهره ها ارتجاع دارد . اما قسمت پائین آن پهن می شود . شکم بخوبی بالا است و بصورت یک خط منحنی از زیر سینه به سمت عقب شروع می شود کمر پهن و عضلانی است .

دم :

تقریباً در حد دومین مفصل بریده می شود . به نظرمی رسد که دم در ادامه ستون مهره واقع شده و تنها هنگامی که سگ در حالت هیجان و هوشیاری است کمی بالاتر از خط افقی قرار می گیرد .

دستها :

ستیغهای کتف به سمت جلو و پائین تمایل داشته به طوری که با زمین زاویه ۴۵ و با بازو زاویه ۹۰ تشکیل می دهند . طول ستیغ کتف و بازو برابر است . طول آرنج تا جدوگاه (بالای کتف) تقریبا با طول آرنج تا زمین برابر می باشد . چنانچه به دستها از جلو نگاه شود عمودی و از آرنج تا ابتدای پنجه با یکدیگر موازی هستند . انگشتان بخوبی انحنا دارند متراکم بوده و شبیه به پنجه گربه است . انگشتان به داخل یا خارج چرخش ندارند .

پاها :

زاویه های اندام حرکتی خلفی در تعادل با اندامهای قدامی است . به طوری که استخوانهای اطراف مفصل رانی لگنی با ستون مهره زاویه ۳۰ می سازد و در نتیجه ایجاد یک کفل گرد و رو به خارج می نماید . ران طویل ، پهن و با لگن زاویه عمودی دارد . این قسمت از هر دو سو عضلانی است . مفصل زانو به خوبی مشخص است . ران و ساق از طول برابری برخوردارند . چنانچه از عقب به حیوان نگاه شود پاها عمودی و موازی با یکدیگرند . پنجه ها نظیراندام قدامی و شبیه به گربه بوده و به داخل یا خارج چرخش ندارند .

موها :

صاف ، کوتاه ، سخت و ضخیم هستند .

رنگ و لکه ها :

رنگهای مجاز عبارتند از سیاه ، قرمز ، خاکستری (آبی) و برنز .

لکه ها :

لکه های زنگاری و کاملاً مشخص که در بالای چشمها ، روی پوزه ، گلو ، جلوسینه ، برروی تمام اندامهای حرکتی ، پنجه ها و زیر دم مشاهده می شود . لکه های سفید روی سینه که از۳ سانتی متر مربع بزرگتر نباشند قابل قبول هستند .

 

رفتار سگ دوبرمن :

سگی است پرانرژی ، دقیق ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، اشرافی و مطیع و در عین حال مهاجم .
اندازه : ارتفاع در ناحیه جدوگاه در سگهای نر ۶۵ الی ۷۰ سانتیمتر و در سگهای ماده ۶۰ الی ۶۵ سانتیمتر . این ارتفاع که از ناحیه جدوگاه تا زمین اندازه گیری می شود باید برابر با اندازه افقی جلو سینه تا زائده پشتی ران باشد .

دوبرمن از پینچر آلمانی مشتق شده است .

پوشش : نرم ، کوتاه ، ضخیم و شفاف

رنگ : سیاه یکدست ، قهوه ای ، آبی و یا بلوطی با نقاط بلوطی روی سر و بدن و پاها

خصوصیات : چشمهای بادامی ، گوشهای نوک تیز ، گردن قوس مناسب ، بدن مستطیلی ، معمولاً دم را روی مفصل دومین مهره دمی قطع می کند .

اندازه سگ دوبرمن :

نر :

قد : ۲۸-۲۶ اینچ
وزن:  88-66 پوند

ماده :

قد : ۲۶-۲۴ اینچ
وزن : ۸۸-۶۶ پوند

نگهداری :

نیازمند میزان زیادی تمرین و تحرک است و هر ۲ روز یکبار باید برس کشیده شود .

 

خصوصیات رفتاری سگ دوبرمن :

سگی فرمانبردار که می تواند حیوان دست آموز خوبی برای صاحبش باشد اما باید به نگهداری و تربیت آن توجه شود .

مشاء این نژاد ناحیه آپولدا (Apolda) واقع در آلمان بوده و در سال ۱۹۰۰ بطور رسمی شناسایی شد . این نژاد فوق العاده فداکار و بی نهایت حامی و مراقب صاحبش می باشد . وی دارای جثه متوسطی بوده و بلندی آن تقریبا ۶۵ تا ۷۵ سانتیمتر در نرها و ۶۰ تا ۶۵ سانتیمتر در ماده ها است . دوبرمن دارای بدنی توپر و دندانها و فک خیلی قوی می باشد . از مشخصات ظاهری حیوان می توان به چشمهای بادامی و گونه های پهن و عضلانی و نزدیک بودن لب ها به فکین و کتف های برجسته و پهن وعضلانی بودن سینه و کمر اشاره کرد .

سگهای این نژاد بسیار پر انرژی و دقیق و شجاع و نترس و اشرافی می باشند . نژاد دوبرمن بسیار خطرناک بوده و تنها سگی است که با ایما و اشاره چشم و ابرو مقاصد صاحبش را درک می کند. این نژاد در پاسبانی و محافظت بی نظیر است ، بطوریکه او را "ژاندارم" می نامند . وی به بیگانه ها با بدبینی خاصی می نگرد و موقعی خطرناک می شود که دشمن قصد ایستادگی و مقاومت در برابر او داشته باشد . در این مواقع به نواحی بالای بدن (سروگردن) حمله می کند که در این حالت تنها راه خلاصی دشمن از دست حیوان شلیک گلوله به وی می باشد ؛ چرا که بکار بردن چوب و عصا چاقو در برابر آن بیهوده خواهد بود و حیوان تا آخرین لحظه ای که جان در بدن دارد به دشمن حمله کرده و هرگز تسلیم نخواهد شد .

دوبرمن نسبت به تنبیه های بی موقع صاحب خود حساس بوده و هرگزآن را از یاد نخواهد برد و در نهایت تلافی خواهد کرد . بنابراین اگر این نژاد را بعنوان سگ نگهبان برگزیده اید هرگز با خشونت بی مورد با آن رفتار نکنید . این سگ درحال حاضر در اغلب فروشگاههای بزرگ دنیا به منظورنگهبانی شبانه مورد استفاده قرار گرفته و در پایگاه های نظامی نیز از آن برای امر محافظت استفاده می شود . این حیوان طالب جست و خیز و دوندگی است و اغلب تمایل دارد که اینکار را با صاحبش انجام دهد .

 

 

دابِرمَن سگی است با جثه متوسط ، بدنی تو پر ، عضلانی و قوی که جهت سرعت زیاد و استقامت طراحی شده است . از لحاظ ظاهری زیبا و از لحاظ رفتار و حرکات نجیب ، پرانرژی ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، مطیع و اشرافی می باشد . یک دابِرمَن اصیل و تربیت یافته ماهیت خود را بعنوان یک دوست و یک محافظ باوفا به اثبات رسانده است . چشمها بادامی شکل ، دارای عمق متوسط با حالتی قوی و پر انرژی که رنگ آن از قهوه ای معمولی تا قهوه ای تیره در سیاه رنگ و قرمز و خاکستری و حنایی در سگهای لکه دار متغیر است . گوشهای کوتاه شده را بصورت افراشته نگاه می دارد . دندانها بسیار قوی و سفید هستند و عملکرد آن دقیقاً شبیه به قیچی است .

خلق وخو سگ دوبرمن

سگی است پر انرژی ، دقیق ، مصمم ، هوشیار ، نترس ، اشرافی و مطیع و در عین حال مهاجم . هوشیاری ، چابکی و چالاکی عضلات و رفتار وجود آشکاری است که در چشم هر بیننده ای جلب توجه می کند . دابِرمَن سگی باوفا است و بیشتر از هر نژادی اثرات حیوانات نجیب زاده را دارا می باشد . حس شجاعت و کنجکاوی در چشمهای تیره و در هماهنگی با ویژگیهای بدن کاملاً مشخص است .   

وزن و ارتفاع

وزن در نرها : ۳۰-۴۰ کیلوگرم

وزن در ماده ها : ۳۰-۴۰ کیلوگرم

ارتفاع در نرها : ۶۶-۷۱ سانتیمتر
ارتفاع در ماده ها : ۶۱-۶۶ سانتیمتر

 

 

مشکلات سلامتی سگ دوبرمن

غالباً سگ سلامتی است . بیماریهای خونی ، مشکل چاق شدن در سنین بالا ، نفخ ، مشکلات لگن و بیماریهای قلبی قابل ذکر می باشد .

شرایط نگهداری سگ دوبرمن

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد به شرط آنکه در طول روز به آن اجازه انجام فعالیت بدنی کافی داده شود . اما بهترین مکان برای او یک حیاط متوسط خواهد بود . دابِرمَن نسبت به سرما حساس است . بنابراین در مناطق سردسیر ، پلیس قادر به کار با این نژاد نمی باشد .

فعالیت بدنی سگ دوبرمن

دابِرمَن بسیار پر انرژی است و به ورزش و فعالیت بدنی زیادی نیاز دارد .

طول عمر سگ دوبرمن 

بالای ۱۳ سال

آراستن سگ دوبرمن

به آراستن کمی نیاز دارد . ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد .

گروه

سگهای نگهبان ، سگهای شکاری .

برای مشاوره خرید سگ دوبرمن با ما تماس بگیرید

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.8/5 (260 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +68 (from 120 votes)
نژاد دوبرمن Doberman, 2.8 out of 5 based on 260 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

25 دیدگاه برای : نژاد دوبرمن Doberman

 1. ali می‌گه:

  قیمت تولهو هزینه نکه داری در ماه این سک جقدره. دوبرمن

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -27 (from 83 votes)
 2. amin می‌گه:

  Kharidare tole meshing khob doberman

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 35 votes)
 3. hamed می‌گه:

  سلام قیمت طوله دوبرمن اصل دوماهه چنده یکی میخوام

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -34 (from 94 votes)
 4. امید هاتفی می‌گه:

  قیمت توله نر چنده. من ۲تا میخوام. حدود ۴ ماه باشه

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -7 (from 31 votes)
 5. مرتضی می‌گه:

  سلام خسته نباشید قیمت یک توله دو ماه یا سه ماه دوبرمن چیپ دار چنده

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 45 votes)
 6. میعاد می‌گه:

  قیمتشم بنویسید راتش من بین ژرمن و دوبرمن موندم اگه میشه راهنمایی کنید

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -6 (from 32 votes)
 7. mery می‌گه:

  سلام لطفا اگه میشه قیمت سگ دوماه ژرمن رو به ادرس من ایمیل کنید مرسی همینطور سگ هاسکی

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 17 votes)
 8. حسن می‌گه:

  قیمت توله اش چنده؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -8 (from 24 votes)
 9. àlireza می‌گه:

  با سلام من یه دوبرمن ۳ ماهه دارم میگن دوبرمنه ولی من فک نمیکنم دوبرمن باشه اگه میشه کمکم کنید

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 17 votes)
 10. àlireza می‌گه:

  چجوری بهش یاد بدیم وقتی یه چیزیو میندازم بره بیاره؟؟؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 16 votes)
 11. nima می‌گه:

  قیمت توله دوبرمن ۱۲۰۰ است من ۲۰ روز بیش خریدم ۱۰۰ تومان هزینه واکسن و شناسنامه دادم با میکرو جیب

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 19 votes)
 12. Abel Panahi می‌گه:

  سلام خسته نباشیدقیمت دوبرمن چهارماهه چقدره

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 21 votes)
 13. pezhman mdn می‌گه:

  khob bod

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 7 votes)
 14. مصطفی می‌گه:

  سلام اىا شما مى توانىد دوبرمن خاکستری ىا سفید وارد کنىد اگر مىتوانىد بھ قىمت چند؟

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -3 (from 9 votes)
 15. afshin می‌گه:

  Salam. Man ye doberman mikham vase negahbani az bagh. Aya monasebe? Lotfan rahnamaee konid. Mamnoon

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 7 votes)
 16. mohammad می‌گه:

  فروش یک قلاده سگ دوبرمن نر ۶۷ ماهه اصل اصل بسیار بگیر و نگه بان

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 25 votes)
 17. shayan می‌گه:

  ژرمن اصلی آگه گیر بیارین خیلی توله دابرمن سگ گاردو پلیسو این چیزای زیاد باتون ارتباط برقرار نمیکنه

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +4 (from 8 votes)
 18. shayan می‌گه:

  آگه میخوایم واسه باغ دابرمن خوبه ولی واسه رفاقت ژرمن شپرد یا باکسر یا گریت دین به نظر من فقط ژرمن خوبه ژرمن واقعا عالیه موقعی که داشتمش انگار کارامو حدس میزد ولی یه پیشنهاد خوب اومد فروختمش

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -9 (from 13 votes)
 19. سعید می‌گه:

  ژرمن قیمت تولش چنده

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -5 (from 21 votes)
 20. محمد می‌گه:

  خیلی خوب

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -2 (from 2 votes)
 21. کیان می‌گه:

  من ی طوله دوبرمن ۴ ماهه دارم ولی با اینکه طولس خیلی درشته دقیقا شبیه عکس نمونه که گذاشتین و ۳ تومن خریدم جنسیتشم نر

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *