? نجات یک قلاده گربه نادر پالاس توسط یک معدنچی دامغانی | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان از تلاش یک معدنچی دامغانی برای نجات یک قلاده گربه نادر پالاس در زیستگاه‌های این شهرستان خبر داد.

 

 

منطقه سمنان، مسلم عراقی با اعلام این خبر افزود: یک معدنچی دامغانی به نام آقابابائیان با مشاهده یک قلاده گربه پالاس در محدوده معدن ذغال سنگ البرز شرقی طزره، ضمن اطلاع رسانی از مشاهده این حیوان به محیط زیست دامغان و عکسبرداری از این حیوان زیبا و نادر، قبل از حضور مأمورین محیط زیست در محل به حفاظت و مراقبت از این گونه نادر پرداخت.

وی ادامه داد: محیط بانان و عوامل اجرایی محیط زیست دامغان بلافاصله با اعزام به منطقه به بررسی زیستگاه و اطمینان از سلامت جسمانی و رفتاری حیوان،پرداختند.

وی گفت : گربه پالاس گربه‌ ای کمیاب و نادر است که نام آن در رده فهرست گونه‌ های در مرز تهدید آورده شده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان افزود: منطقه طزره دامغان در محدوده شمال شرق منطقه شکار ممنوع طالو و شیربند قرار گرفته و از اهمیت زیستگاهی و مراتع بسیار خوبی برخوردار است.

عراقی هم‌چنین با اشاره به هفته تالاب ها ( ۱۳ تا ۱۸ بهمن ماه) ،گفت: با وجود اهمیت بالای دریاچه‌ها و تالاب‌ها در حفظ محیط زیست پایدار، این زیست بوم‌ها در ایران روزگار خوشی ندارند و به مرگی تدریجی دچار شده‌اند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دامغان ادامه داد: وضعیت محیط زیست در کشور شرایط نگران کننده‌ای پیدا کرده است و بسیاری هشدار می‌دهند که در صورتی که فکری اندیشیده نشود، این بخش که به طور مستقیم با زندگی مردم سر و کار دارد، شرایط بحرانی پیدا می‌ کند.

وی افزود: با وجود شرایط نگران کننده در دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور در حال حاضر ۸۰ درصد منبع آب شرب دامغان از "چشمه علی" تامین می‌شود که حجم آب خروجی این چشمه ۶۰۰ الی ۹۰۰ لیتر در ثانیه متغیر است.

عراقی افزود: با وجود بحران آبی در کشور این چشمه به آب دهی ادامه می‌دهد، در حالی که بسیاری از چشمه‌ها در حال تعدیل هستند و این معجزه‌ای است که دامغانی‌ها باید قدردان آن باشند.

 

گردآوری : لوسی پــت

منبع : ایسنا

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
نجات یک قلاده گربه نادر پالاس توسط یک معدنچی دامغانی, ۵٫۰ out of 5 based on 6 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *