? مجهز شدن مربیان سگ های نجات به دستگاه های زنده یاب | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

سرپرست مرکز آموزش و نگهداری سگ های تجسس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر از تحویل دستگاه های زنده یاب به مربیان سگ های نجات خبر داد.

 

مرتضی تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر برگزاری دوره‌های آموزش مربیان واحد آن‌ست کشور گفت: بر اساس تجربه ۱۵ ساله جمعیت هلال‌احمر در مورد سگ‌های تجسس و دستگاه‌های زنده‌یاب مشخص شد که خلائی در یافتن مفقودان و زیرآوارماندگان وجود دارد.

وی با بیان اینکه به عنوان مثال وقتی بهمنی ریزش می‌کند، اگر روزنه‌ای در بهمن وجود نداشته باشد، سگ های زنده یاب موفق به یافتن فرد مفقود شده، نیستند، گفت: بر اساس موافقت رییس سازمان امداد و نجات مقرر شد؛ یک دوره آموزشی برای مربیان سگ‌های زنده‌یاب برگزار شود که در آن استفاده از دستگاه‌های بیورادار نیز به مربیان آموزش داده شود که در صورت نیاز مسئولان توان استفاده از سگ‌ها و دستگاه‌های زنده‌یاب را در کنار هم داشته باشند.

سرپرست مرکز آموزش و نگهداری سگ‌های تجسس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه مراکز استان‌ها مجهز به پیشرفته‌ترین دستگاه‌های زنده‌یاب هستند اما از این پس این دستگاه‌ها به مربیان واحد آن‌ست تحویل داده می‌شود تا در صورت نیاز در یک زمان کوتاه‌تر کار نجات و رهاسازی زیرآوارماندگان را انجام دهند، گفت: در این دوره آموزشی علاوه بر این که یک دوره بازآموزی برای سگ های زنده یاب در آوار داشته‌ ایم، مربیان به صورت عملی جستجو در بهمن و برف را نیز فرا گرفتند.

تیموری افزود: مربیان در این دوره آموزشی جستجو در آوار و آموزش استفاده از دستگاه‌های زنده‌یاب را فرا گرفتند.

وی با اشاره به کافی‌بودن تعداد سگ‌های زنده‌یاب در سازمان امداد و نجات گفت: ما به تعداد کافی سگ‌های زنده‌یاب را در اختیار داریم اما به طور معمول هر استان دو قلاده سگ زنده‌یاب در اختیار دارد. اما استان تهران شش قلاده و استان‌هایی نظیر کرمان، اردبیل و اصفهان هر کدام با سه قلاده، بیشترین تعداد سگ‌های زنده‌یاب را در اختیار دارند.

سرپرست مرکز آموزش و نگهداری سگ های تجسس با بیان اینکه در حال حاضر قادر به تکثیر این سگ‌ها نیستیم، گفت: سگ‌های زنده‌یاب با نژاد ژرمن شفرد که کمتر از شش ماه دارند خریداری شده و به مربیان واحدهای آن‌ست برای تربیت و آموزش تحویل داده می‌شوند و این سگ‌ها در یک دوره یک‌ساله آموزش زنده‌یابی را می‌بینند.

وی با بیان اینکه سگ های زنده‌یاب به طور کامل تا هفت سالگی می‌توانند در ماموریت‌های امدادی شرکت کنند گفت: سگ‌ها پس از این مدت به تدریج حس بینایی و بویایی خود را از دست داده و باید سگ‌های جدید جایگزین آنها شود.

تیموری از تغییر نام اداره آن‌ست در آینده نزدیک خبر داد و گفت: اداره آن‌ست در سازمان امداد و نجات به دلیل استفاده همزمان از سگ‌های زنده‌یاب و دستگاه‌های بیورادار به اداره جستجو تغییر نام می‌دهد.

به گفته تیموری بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تلاش است، تا سه ماهه اول سال ۹۲ دستگاه‌های زنده‌یاب (بیورادار) به مربیان سگ های زنده یاب سراسر استان‌ها تحویل داده شود.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (18 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -3 (from 3 votes)
مجهز شدن مربیان سگ های نجات به دستگاه های زنده یاب, ۳٫۰ out of 5 based on 18 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *