? فقدان فرهنگ لازم در جهت نگهداری از حیوانات | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

یک دکترای تنوع‌ زیستی با اشاره به فقدان فرهنگ لازم در جهت نگهداری از حیوانات در کشور گفت : زیرساخت‌ های اجتماعی و قانونی نیز فراهم نیست.

 

 

حسین ظهوری، با اشاره به روز جهانی حیوانات اهلی با تأکید بر این‌که مخالف نگهداری حیوانات نیستم، افزود: در فرهنگ ما نگهداری حیوانات کاملاً به تبعیت از غرب و با کپی‌برداری صرف صورت گرفته است.

وی با اشاره به این‌که چیزی به عنوان نگهداری حیوانات در فرهنگ ما وجود نداشته است و تنها نگهداری حیوانات به عنوان سگ گله و یا سگ شکار در فرهنگ ما مرسوم بوده است، گفت: کشور ما با فرهنگ ایرانی اسلامی چنین چیزی را نمی‌پذیرد و با توجه به این‌که زیرساخت لازم برای نگهداری حیوانات در خانواده‌ها و جامعه وجود ندارد، نگهداری از آنها فقط برای خود حیوانات آسیب‌هایی را به دنبال خواهد داشت.

نماینده IUCN در ایران تصریح کرد: گرفتن فرهنگ غرب که هیچ زیرساختی برای آن در داخل کشور فراهم نیست عواقبی را به دنبال دارد که تنها حیوانات متحمل آن خواهند شد.

وی به وجود تشکل‌های حمایت از حیوانات به ویژه سگ در خارج از کشور اشاره کرد و گفت : در خارج از کشور برای حیوانات اهلی چون سگ و گربه حقوق قائل‌ اند، حتی شغل‌ های پردرآمدی در ارتباط با نگهداری از حیوانات اهلی وجود دارد، درصورتی که در ایران هیچ حقوقی برای حیوانات قائل نیستیم و صرفاً به منظور تبعیت از فرهنگ غرب بدون در نظر گرفتن الزامات حفاظتی و حمایتی و از روی چشم و هم‌چشمی اقدام می‌شود.

ظهوری عنوان کرد: زمانی که هیچ زیرساخت فرهنگی، اجتماعی و حتی قانونی برای نگهداری از حیوانات در کشور وجود ندارد، باید در مقابل این نوع رفتارهای تقلیدی ایستاد و تا زمانی که شرایط و این فرهنگ در کشور نهادینه نشده است نباید اصراری برای نگهداری حیوانات در خانه وجود داشته باشد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اراک با تأکید بر این‌که حیوانات نیازمند رسیدگی و محبت هستند، اظهار کرد: نگهداری حیوان در خانه با مسئولیت‌هایی همراه است. به هیچ عنوان نمی‌توان از زیر بار آن شانه خالی کرد و یا درصورت عدم توانایی در برآورده کردن نیاز حیوانات به راحتی آنها را رها کرد.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (6 votes cast)
فقدان فرهنگ لازم در جهت نگهداری از حیوانات, ۳٫۸ out of 5 based on 6 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *