? فرهنگ سازی راهکار کنترل جمعیت حیوانات شهری | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

معدوم‌ سازی راهکار کنترل جمعیت حیوانات نیست

 

نماینده انجمن حمایت از حیوانات ایران در مشهد از عدم وجود قانونی برای جلوگیری از آزار و اذیت حیوانات شهری انتقاد کرد.

سید مهدی میرهاشمی، با اشاره به اینکه جریمه‌ای برای کشتار و از بین بردن حیوانات شهری از قبیل سگ و گربه در نظر گرفته نمی‌شود، اظهارکرد: این گونه‌ها در خطر انقراض نیستند و به همین دلیل کسی به آن‌ها توجه نمی‌کند.

 

 

 

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر برنامه منسجمی برای کنترل جمعیت حیوانات شهری در مشهد وجود ندارد، خاطرنشان کرد: این امر ناشی از عدم توجه به حضور این حیوانات در شهر است.

میرهاشمی با انتقاد از معدوم‌سازی حیوانات شهری برای کنترل جمعیت آن‌ها گفت: عقیم‌سازی حیواناتی از قبیل سگ راهکار کنترل جمیعت آن‌هاست اما شهرداری برای جلوگیری از ازدیاد جمعیت این حیوانات اقدام به معدوم کردن آن‌ها می‌کند.

نماینده انجمن حمایت از حیوانات ایران در مشهد با اعتقاد بر اینکه با صرف یک‌سوم هزینه پرداختی برای کشتار حیوانات شهری، می‌توان جمعیت این حیوانات را کنترل کرد، افزود: برای معدوم‌سازی هر قلاده سگ مبلغی در حدود ۴۰ هزار تومان هزینه می‌شود و برای عقیم‌سازی آن باید مبلغی در حدود ۲۰۰ هزار تومان هزینه ‌شود.

وی ادامه داد: صرف هزینه برای عقیم‌سازی به صورت تصاعدی باعث جلوگیری از ازدیاد نسل این سگ‌ها می‌شود و نسبت به معدوم‌سازی آسان‌تر، ارزان‌تر و بدون هر گونه آلودگی است اما صرف این هزینه برای شهرداری قابل قبول نیست.

 

میرهاشمی با تاکید بر اهمیت بحث فرهنگ‌ سازی در راستای کاهش جمعیت حیوانات شهری تصریح کرد: برای مثال تجمع زباله به پناهگاهی برای حیوانات شهری تبدیل می‌شود، برای کنترل و کاهش جمعیت این حیوانات باید فرهنگ‌سازی مکمل طرح‌هایی از قبیل عقیم‌سازی شود.

وی با اشاره به اجرای طرح معدوم‌سازی سگ‌ها در شهر مشهد از سوی شهرداری گفت: نگرانی ما این است که این طرح برای گربه‌ها نیز اجرا و مجوز کشتار آنها نیز صادر شود و گربه‌ها نیز قتل‌عام شوند.

میرهاشمی به فعالیت تشکل‌های مردمی در زمینه حمایت از حیوانات شهری اشاره و اظهارکرد: این تشکل‌ها به صورت خودجوش اقداماتی را انجام می‌دهند اما با توجه به اینکه بنیه مالی چندانی ندارند، نمی‌توانند توفیق زیادی داشته باشند، باید سازمان‌ها یا نهادهای دیگر از این تشکل‌ها حمایت کنند.

 

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (5 votes cast)
فرهنگ سازی راهکار کنترل جمعیت حیوانات شهری, ۴٫۴ out of 5 based on 5 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *