? سگ ها پنتاگون را شکست دادند | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

بعد از سال‌ها تلاش و صرف میلیاردها دلار،‌ پنتاگون به این نتیجه رسیده که سگ‌ها در شناسایی بمب‌ها از همه فناوری‌های پیشرفته بهتر عمل می‌کنند و بهتر است بودجه‌ نظامی را برای تربیت سگ‌ها هزینه کند.

 

بهنوش خرم‌روز:‌ بعد از گذشت ۶ سال و صرف هزینه‌ای بالغ بر ۱۹ میلیارد دلار آمریکا،‌ بالاخره به نظر می‌رسد پنتاگون به نتیجه‌ای مطلوب رسیده و بهترین شناسایی‌ کننده بمب را پیدا کرده است: سگ!

سال‌ها است که سازمان دفاع در برابر ابزارهای انفجاری وابسته به پنتاگون در تلاش برای یافتن بهترین ابزار برای شناسایی و تشخیص بمب‌ها است. اما هر چه تلاش‌های این سازمان بیشتر می‌شد، مشکل پیچیده‌تر و جدی‌تر می‌شد. در ۸ ماه اول امسال میلادی (از زمستان گذشته تا نیمه تابستان) تعداد بمب‌هایی که در جاده‌های افغانستان کار گذاشته شده بود،‌ بسیار بیشتر از زمان مشابه در سال گذشته بود. بنابراین وظیفه این سازمان پیچیده‌ تر و حساس‌تر شد.

اما به گزارش پاپ‌ساینس، وقتی مدیر سازمان دفاع در برابر ابزارهای انفجاری دو روز پیش اعلام کرد که سگ‌ها بهترین شناسایی‌ کنندگان بمب هستند، به نظر موضوع قدری خجالت‌ آورتر شد. بهترین ابزارهای پیشرفته‌ ای که مهندسین این سازمان بعد از سال‌ها با صرف هزینه‌های گزاف طراحی کرده بودند، فقط ۵۰ درصد بمب‌ها را در افغانستان و عراق کشف کرده،‌ در حالی که این رقم در مورد سگ‌ها به ۸۰ درصد می‌رسد.

حالا سازمان دفاع در برابر ابزارهای انفجاری پنتاگون اعلام کرده که از این به بعد،‌ روی خنثی کردن بمب‌ها و ایجاد اختلال در عمل کردن آی.ایی.دی‌ها متمرکز خواهد شد و شناسایی بمب‌ها را به سگ‌ ها واگذار خواهد کرد،‌ چون ظاهرا پیشرفت آن‌ها در این زمینه بیشتر از این نخواهد بود.

از این به بعد این سازمان می‌خواهد پول‌ها را صرف برنامه جدید خود کند،‌ اما به نظر نمی‌رسد که دیگر بودجه‌ زیادی برای خرج کردن داشته باشد. ظاهرا دولت آمریکا تصمیم گرفته بخشی از بودجه آن‌ها را بگیرد و برای تربیت سگ‌ ها یا دست‌کم خرید آن‌ها هزینه کند.

منبع : خبر آنلاین

گردآوری : لوسی پــــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (8 votes cast)
سگ ها پنتاگون را شکست دادند, ۳٫۶ out of 5 based on 8 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *