? سگ های ولگرد در کدام مناطق بیشتر هستند ؟ | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه ۶ منطقه شهرداری تهران آلوده‌ترین مناطق پایتخت از نظر وجود سگ‌ های ولگرد هستند، گفت: روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ قلاده سگ توسط شهردای تهران از سطح شهر با استفاده از اسلحه‌ های بیهوشی جمع‌ آوری می‌شود.

رضا قدیمی درباره زنده‌ گیری سگ‌ های ولگرد که شب‌ ها در سطح شهر تهران انجام می‌شود، بیان کرد: عمده مناطقی که وجود سگ در آنها گزارش شده و براساس بازدید کارشناسان تایید شده است، مناطق ۱، ۵، ۱۵، ۱۸، ۲۱ و ۲۲ است که این مناطق جزو آلوده‌ترین مناطق شهر از این منظر محسوب می‌شوند.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه در گذشته و بخصوص در دی ماه و بهمن ماه بخشی از عملیات‌های ساماندهی درخصوص سگ های ولگرد از سوی شهرداری انجام شده، اظهار کرد: این در حالیست که شرکت ساماندهی مشاغل بخش زنده گیری سگ ها را توسعه داده و بدین وسیله کشتار سگ ها متوقف شده است.

وی با تاکید بر اینکه با وجود تحریم‌ها برای واردات تفنگ‌ های بیهوشی با مشکل مواجه هستیم، ادامه داد: در این رابطه از کارشناسان داخلی استفاده کرده ایم و اکنون با تفنگ بیهوشی با برد ۶۰ تا ۷۰ متر عملیات انجام می شود.

قدیمی درباره داروهای بیهوشی که در گذشته برای سگ‌ های ولگرد استفاده می شد نیز خاطرنشان کرد : زمان استفاده از داروهای بیهوشی را نیز کم کردیم. در گذشته تاثیر داروها ۲۰ دقیقه تا ۳۰ دقیقه بود که زمان نسبتا طولانی است اما در حال حاضر تاثیر داروها به ۵۰ ثانیه تا یک دقیقه رسیده است.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر درخصوص برد تفنگ‌ های بیهوشی نیز، تصریح کرد: در حال حاضر برد تفنگ‌ها به ۱۰متر رسیده که قبلا این میزان ۶۰ تا ۷۰ متر بود که این موضوع تحولی عظیم در زنده‌گیری سگ‌ها در شهر تهران ایجاد کرده است.

وی در خصوص اینکه این سگ‌ ها بعد از زنده‌ گیری به لحاظ بیماری طبقه‌بندی می شوند، اظهار کرد: سگ‌ هایی که بیماری‌ های حاد و لاعلاج دارند، از بین می روند اما سگ‌ هایی که مشکل خاصی ندارند یک هفته قرنطینه شده و در زمان قرنطینه نیز عقیم‌سازی روی آنها انجام می‌شود و در نهایت به مراکزی که به سگ نگهبان احتیاج دارند، اهدا می شوند.

وی با اشاره به همکاری شهردای تهران درخصوص سگ های ولگرد با تمامی NGO ها و مراکز مردم نهاد گفت : از این مراکز دعوت می کنیم که در مدتی که سگ‌ ها در قرنطینه هستند، به مراکز ما بیایند و از آنها بازدید کنند تا از این طریق به مجموعه ما کمک کنند.

قدیمی با تاکید بر اینکه زنده‌ گیری سگ‌ ها از روش‌های نوینی است که در دنیا استفاده می شود، افزود: در این خصوص با دنیا در رقابت هستیم. دامپزشکان در مراکز ما و دامپزشکی‌های خصوصی فعال هستند و در این باره به صورت یک مجموعه تخصصی عمل می‌کنیم.

وی با بیان اینکه روزانه بین ۳۰ تا ۶۰ قلاده سگ توسط شهردای تهران از سطح شهر جمع‌ آوری می‌شود، یاد آور شد: معمولا زنده گیری سگ ها به دلیل استفاده از اسلحه‌های بیهوشی از ساعت ۳:۳۰ شب تا ۱۰ صبح انجام می شود زیرا در این زمان تردد شهروندان در سطح مناطق کمتر است.

قدیمی با بیان اینکه شهروندان از طریق سامانه های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ می توانند وجود سگ‌ها را در مناطق شهر تهران به شرکت ساماندهی مشاغل اطلاع دهند، تاکید کرد: از طریق این سامانه‌ها از وجود سگ‌ها آگاهی پیدا می کنیم. همچنین با بازدیدها و گزارش‌های کارشناسان شرکت ساماندهی مشاغل و نیز گزارش از نواحی و بانک های اطلاعاتی مناطقی که سگ‌ ها هستند شناسایی می‌شود تا عملیات زنده‌گیری آنها انجام شود.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/5 (5 votes cast)
سگ های ولگرد در کدام مناطق بیشتر هستند ؟, ۲٫۶ out of 5 based on 5 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *