? سگ های آب زیر کاه، یواشکی غذا می خورند | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

به نظر می‌رسد سگ ها خیلی خوب می‌فهمند که چه زمانی مورد مشاهده هستند و چه زمانی کسی حواسش به آن‌ها نیست. این موجودات زیرک، با دقت کامل دور از چشم افراد غذا می خورند و مراقبند که گیر نیافتند

 

بهنوش خرم‌روز: خیلی از والدین، مچ کودکان خردسال خود را در حین با دست مربا خوردن، یا به طور کل یواشکی سر ظرف‌های خوردنی رفتن گرفته‌اند. کودکان به خوبی می‌دانند چه زمانی حواس بزرگ‌ترها به رفتار آن‌ها نیست و از این زمان‌ها به عنوان فرصتی برای سرک کشیدن به یخچال و ظروف خوراکی‌های مختلف استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد، فقط کودکان این قابلیت را ندارند!

بر اساس گزارش نیوساینتیست، مطالعات جدید نشان می‌دهند که سگ ها ترجیح می‌دهند یواشکی به سراغ غذا بروند. ظاهرا سگ ها خیلی خوب متوجه می‌شوند که در ذهن افراد چه می‌گذرد، تا جایی که نیوساینتیست از این عبارت استفاده کرده است:‌ سگ ها می‌توانند بفهمند که افراد در مورد رفتارشان چه فکری می‌کنند.

چنان چه در این گزارش نوشته شده، محققین کالج هود واقع در مریلند، طی آزمایش خود، برای گروهی از سگ ها دو ظرف غذا گذاشتند. این سگ ها از قبل یاد گرفته بودند که برای غذا خوردن به سراغ غذای مانده در بشقاب‌ها نروند و از دو ظرف تعیین‌شده غذا بخورند. هر دو ظرف زنگوله داشتند،‌ اما زنگوله‌های یکی از ظروف بی‌صدا بود. مشاهدات نشان داده است که سگ‌ ها وقتی مورد مشاهده باشند، از هر دو ظرف به یک اندازه غذا می‌خورند،‌ اما به محض این که فرد مشاهده‌گر به جای دیگری نگاه کند، ‌یا مثلا سرش را روی دست هایش بگذارد، سگ ها به سراغ ظرفی می روند که زنگوله هایش بی‌صدا است.

 به نظر می‌رسد که سگ‌ ها قضاوت دیگران در مورد رفتارشان را درک می کنند و بر این اساس هم رفتار می‌کنند. در واقع هر روز بیشتر از قبل مشخص می شود که رفتارهای پیچیده تنها مختص به انسان نیست و اگر کمی بیشتر با دقت نگاه کنیم،‌ می‌بینیم که حیوانات مختلف در بسیاری از ویژگی‌ها به ما شباهت دارند، ‌فقط روش ابراز آن‌ها متفاوت از ماست و گاهی ما قادر به درک این توانایی ها نیستیم.

منبع : خبرآنلاین

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (4 votes cast)
سگ های آب زیر کاه، یواشکی غذا می خورند, ۴٫۳ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

یک دیدگاه برای : سگ های آب زیر کاه، یواشکی غذا می خورند

  1. بهترین آهنگ می‌گه:

    دستتون درد نکنه.عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *