? سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد !! + عکس | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

وقتی خانم و آقای لارنسون متوجه شدند که یک پاکت پر از پول به ارزش ۱۰۰۰ دلار از کشوی اتاقشان ناپدید شده، خیال کردند دزد به خانه شان زده و این پول ها را برداشته، غافل از اینکه ماجرا چیز دیگری است.

 

سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد

به نقل از بانکی، دو هفته پیش خانم لارنسون ۱۰ اسکناس ۱۰۰ دلاری را درون پاکت نامه ای قرار داد تا همسرش آن را به عنوان قسط خودروشان پرداخت کند. اما پول ها به جای اینکه بابت قسط ماشین پرداخت شود، سر از شکم سگ شکموی این خانه درآوردند.

 

خانم لارنسون در این باره می گوید: "من و همسرم تلاش زیادی کردیم تا قسط های خودرویمان را جور کنیم و ماهیانه ۱۰۰۰ دلار پس انداز می کردیم، البته در حساب بانکی مان."

اما آخرین باری که آقای لارنسون برای انتقال پول ها به بانک سراغشان رفت، اثری از آنها نبود. وی به دنبال پول های گمشده بود که باصحنه عجیبی مواجه شد.

توئیتی، سگ خانگی این خانواده در اتاق نشیمن در حال نوش جان کردن پول هایی بود که این زن و شوهر برای قسط خودرو کنار گذاشته بودند.

 

 

آقای لارنسون وقتی پول ها را پیدا کرد که سگ خوش اشتها در حال ریز ریز کردن یک اسکناس ۱۰۰ دلاری بود و سر سه، چهار اسکناس دیگر هم همین بلا را آورده بود. البته توئیتی از خیر صورتحساب و پاکت نامه هم نگذشته بود و حتی گیره ی دسته کردن اسکناس ها را هم بلعیده بود.

 

خانواده لارنسون که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند، تصمیم گرفتند برای پس گرفتن این ۱۰۰ دلار از توئیتی با خوراندن یک ماده شیمیایی به او، سگ را وادار به برگرداندن پول ها و صورتحساب کنند، تا آنها بتوانند تکه های کاغذ را به هم بچسبانند.

به گفته خانواده لارنسون، این اولین باری نیست که این سگ سه ساله اقدام به خوردن چیزهای عجیب می کند، چرا که این سگ در زمان بچگی علاقه خود به خوردن سیگار را نشان داده بود.

 

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
سگ خوش اشتها پول های صاحبش را خورد !! + عکس, ۵٫۰ out of 5 based on 2 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *