? سه ماموریت سگ های یگان ویژه | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی گفت : سگ‌های این پلیس در سه ماموریت رهایی گروگان، خلع سلاح و کشف مواد منفجره به کار گرفته می‌شوند.

 

سردار حسن کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد واحد سگ‌های یگان ویژه انتظامی (سپکا) گفت: یکی از و احدهای تخصصی این پلیس واحد سگ های یگان ویژه است که در حال حاضر در مرکز تربیت آموزش سگ‌های مواد یاب ناجا در حال آموزش هستند.

وی با بیان اینکه این سگ‌ها سه ماموریت، رهایی گروگان، خلع سلاح افراد مسلح و یافتن مواد منفجره را بر عهده دارند گفت: این سگ‌ها توسط مربیان آموزش داد ه خواهند شد و تنها در این سه حوزه ماموریتی به کار گرفته می‌شوند.

فرمانده یگان ویژه ناجا با اشاره به موفقیت پلیس در تربیت این سگ‌ها گفت: چندی پیش در جشنواره سگ‌های آموزش دیده، این یگان توانست رتبه نخست را کسب کند و حتی داور آلمانی نیز به دلیل نوع تربیت این سگها‌ متعجب شده بود.

کرمی با بیان اینکه برای آموزش این سگ‌ها روش‌های آموزشی کلیه کشورهایی که دارای این واحد هستند، مطالعه و سرانجام مدل بومی تربیت سگ در کشور استخراج و به کارگیری شد، گفت: مدل آموزش سگ‌های سپکا کاملا بومی است اما از تجربیات،‌ متون علمی و شیوه تربیت در مراکز پرورش سگ در کشورهای دیگر نیز بهره برده‌ایم.

به گفته فرمانده یگان ویژه ناجا نژاد سگهای سپکا فرانسوی و آلمانی است که تکثیر و تربیت آنها در قسمتی از مرکز تربیت و آموزش‌ سگهای موادیاب ناجا انجام می‌گیرد.

وی با رد این مطلب که سگها در اغتشاشات نیز استفاده می‌شوند، گفت: استفاده از سگ در اغتشاشات مفهومی ندارد و سگهای سپکا در سه ماموریت خلع سلاح، رهایی گروگان و کشف مواد منفجره به کار گرفته خواهند شد.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (12 votes cast)
سه ماموریت سگ های یگان ویژه, ۴٫۰ out of 5 based on 12 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *