? ساخت پای مصنوعی برای یک سگ، با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

جست‌ و خیز با پاهای جدید + تصاویر متحرک

 

ساخت یک پای مصنوعی برای یک سگ، با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی، امکان جست و خیز دوباره برای این حیوان را فراهم کرده است.

امروزه به نامهربانی انسان‌ ها با حیوانات عادت کرده‌ایم، هر روز خبری مبنی بر شکار، آزار یا بی‌ رحمی انسان‌ ها با حیوانات در فضای رسانه منتشر می‌ شود اما در همین شرایط نامناسب نیز گاه اتفاقاتی را شاهد هستیم که همچنان به انسان و حس ناب انسانیت امیدوار می‌مانیم.

 

«دربی» سگی از نژاد سیبرین هاسکی است که به علت نقص مادرزادی هیچگاه نتوانسته از قابلیت‌های ذاتی نژاد خود بهره‌مند باشد. هاسکی‌ها سگ‌هایی قدرتمند و فعال هستند که چشمان بسیار زیبایی دارند. این نژاد آرام و در عین حال بسیار بازیگوش است. میل به اکتشاف و البته گاهی لجباری در تمام هاسکی‌ها دیده می‌شود. این سگ‌ ها بسیار علاقه‌مند به آموختن هستند و از این رو، خویی اجتماعی و با محبت دارند.

اما دربی از بدو تولد به علت ناتوانی فیریکی نتوانسته بسیاری از این حس‌ ها را تجربه کند. مشکل حرکتی دربی برای بسیاری از سگ‌ها رخ می‌دهد و اغلب آنها به همین علت نیز نمی‌توانند زندگی مناسبی داشته باشند و معمولاً از بین می‌روند.

 

دربی در یکی از بهترین مراکز نگهداری سگ‌ ها در آلاباما زندگی می‌ کند. حضور در این مرکز بزرگترین شانس زندگی این سگ بوده زیرا یک مهندس جوان و خلاق که در مرکز تولید سیستم‌های سه بعدی فعالیت دارد، با حضور در این مرکز امکان بکارگیری پروتزهای سه بعدی برای سگ‌ های معلول را مورد بررسی قرار داده و دربی اولین داوطلب استفاده از پروتز سه بعدی است.

حتماً تاکنون در رابطه با چاپگرهای سه بعدی اخباری را مشاهده کرده‌اید. چاپگرهای سه بعدی وسایلی هستند که با استفاده از آنها می‌توانید از فایل‌های سه بعدی که در کامپیوتر خود دارید نمونه سه بعدی واقعی بسازید. رپرپ اولین دستگاه‌های چاپ سه بعدی خانگی را ارائه داده است. در چاپگرهای سه بعدی خانگی، برای تولید محصولات از ذوب پلاستیک بهره می‌برند. چاپگرهای سه بعدی صنعتی با قابلیت پرینت با استفاده از فلزات، رزین‌های مایع، خمیر سرامیک و حتی مواد خوراکی ساخته شده‌اند.

اینبار چاپگرهای سه بعدی به کمک دربی آماده و شرایطی را فراهم کردند تا این حیوان بتواند لذت جست و خیز و دویدن را تجربه کند.

انتشار اینگونه اخبار و انسان‌هایی که برای حیوانات و بهبود زندگی آنها وقت و هزینه صرف می‌کنند حقیقتاً احساس خوب انسان بودن را همچنان زنده نگه می‌ دارد.

 

 

منبع : زیست‌ نیوز

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/5 (6 votes cast)
ساخت پای مصنوعی برای یک سگ، با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی, ۴٫۵ out of 5 based on 6 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *