? راه‌اندازی مدرسه آموزش و تربیت سگ های تجسس | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

آموزش و تربیت سگ های تجسس

عکس : امیر پورمند

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ایجاد و راه اندازی مدرسه آموزش و تربیت سگ‌های تجسس خبر داد.

دکتر کولیوند، در تشریح آخرین وضعیت آموزش سگ‌های هلال احمر با بیان اینکه نخستین تجربه استفاده از سگ‌های زنده یاب در عملیات های امدادرسانی در ایران به سال ۱۳۶۷ و وقوع زلزله رودبار باز می‌گردد، گفت: برای اولین بار سگ‌ توسط تیم‌های خارجی حاضر در منطقه به کار گرفته شد و پس از آن برای نخستین بار در سال ۷۹ مرکز آمادگی و نگهداری سگ‌های تجسس توسط سازمان امداد و نجات با همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر راه اندازی شد.

تربیت سگ های تجسس

وی با بیان اینکه مربیان صلیب سرخ آلمان نسبت به آموزش مربیان ایرانی اقدام کردند، گفت: این تیم‌ها از بدو فعالیت تا کنون در عملیات‌های متعدد داخلی و خارجی همچون زلزله اردبیل، قزوین، بروجرد، آذربایجان، بوشهر، اندونزی و سیل‌های گلستان و پاکستان به کارگیری شده‌اند و نتایج درخشانی را نیز به دست آورده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه عملکرد سگ‌های امدادگر موجب تحسین جهانی شده است، گفت: با توجه به سیاست‌های جمعیت هلال احمر، واحد سگ‌های زنده یاب (آنست) در سراسر کشور توسعه یافت و اکنون در هر استان حداقل دو تیم جستجو با سگ شامل هر تیم یک مربی و یک قلاده سگ مشغول به فعالیت هستند.

کولیوند با بیان اینکه ایران جزو معدود کشورهای دنیا است که چنین مجموعه جامع و گسترده‌ای برای نگهداری و آموزش سگ های زنده یاب دارد، گفت: اساس عملکرد این تیم‌ها در دنیا بر اساس کار داوطلبی است.

وی به طرح آموزش سگ های خانگی اشاره کرد و گفت: داوطلبان با سگ‌های شخصی خود، آموزش‌ها را فرا گرفته و در زمان نیاز جهت اجرای عملیات حاضر می‌شوند. از این رو با توجه به محدود بودن توان جمعیت در نگهداری سگ‌ها و به منظور توسعه هرچه بیشتر این تیم‌ها، طرح بهره برداری از سگ‌های خانگی و نیروهای داوطلب مطرح شده است که در استان تهران به صورت پایلوت اجرایی و با استقبال گسترده علاقمندان روبرو شد.

کولیوند با بیان اینکه در این طرح به ظرفیت موجود در سگ‌هایی که به صورت شخصی در منازل نگهداری می‌شود تاکید شده است، گفت: با فراخوانی از شهروندان داوطلب دارای سگ‌ درخواست شد که نسبت به فرا گرفتن آموزش‌های امدادی اقدام کنند و در زمان حوادث نیز با اعلام جمعیت در قالب تیم‌های عملیاتی سازماندهی شده به کار گرفته شدند.

وی با بیان اینکه در محل مناسبی در استان تهران در حال ایجاد مدرسه آموزش و تربیت سگ های تجسس هستیم، گفت: مطالعاتی در مورد تربیت سگ‌های خانگی که دارای توانمندی‌های بیشتری هستند، آغاز شده و به زودی این طرح جدید عملیاتی خواهد شد.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
راه‌اندازی مدرسه آموزش و تربیت سگ های تجسس, ۵٫۰ out of 5 based on 1 rating

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *