? دستگيری كارگر خدماتی كه سگ صاحبخانه را هم ربود | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

ربودن سگ صاحبخانه

کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ اعضای باندی را که در پوشش کارگر خدماتی اقدام به بی‌هوش‌کردن مالباخته کرده و اموال او حتی سگ خانگیی اش را به سرقت برده‌بودند را دستگیر کردند.

دستگیری کارگر خدماتی که سگ صاحبخانه را هم ربود

 به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ۲۰ اردیبهشت ماه سالجاری،‌ شخصی با مراجعه به کلانتری ۱۰۱ تجریش به مأموران اعلام داشت که جوانی حدودا ۲۳-۲۰ ساله به عنوان مستخدم به منزل بنده آمد و پس از بی‌هوش کردنم، اموال منزلم شامل دو عدد گوشی تلفن‌همراه، دو عدد ساعت مچی، لپ‌تاب، ایکس‌باکس، DVD Player ، …. و حتی سگ خانگی‌ام را سرقت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت منزل و به دستور دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت که چند روز پیش از سرقت، به صورت کاملا اتفاقی با جوانی حدودا ۲۰ ساله آشنا شدم که به خاطر مشکلات مالی و نداشتن پول ابراز درماندگی کرده و عنوان می‌کرد که حاضر است تا هر کاری را انجام دهد، در آن زمان به شدت تحت تأثیر گفته‌های آن جوان قرار گرفته بودم و به همین علت و صرفا برای دلسوزی به او پیشنهاد کار داده و از او خواستم تا برای انجام کارهای خدماتی به منزلم بیاید و او نیز بلافاصله پیشنهاد مرا پذیرفت.

مالباخته در ادامه اظهاراتش با بیان اینکه در روز حادثه، این جوان با مراجعه به محل سکونتم در خیابان فرشته مشغول به کار شد تا این که پس از چند ساعت و به بهانه‌خوردن نوشیدنی خنک، یک لیوان آبمیوه به من تعارف کرد که به محض خوردن آبمیوه بی‌هوش شدم گفت: زمانی که به هوش آمدم، متوجه سرقت گوشی‌های تلفن‌همراه، تعدادی از وسایل صوتی و تصویری و حتی سگ خانگی‌ام توسط وی شدم.

با توجه به اظهارات مالباخته درباره نحوه ورود سارق جوان به داخل خانه، کارآگاهان در اولین مرحله از تحقیقات خود اقدام به چهره‌نگاری از تصویر سارق منزل کرده و تصویری اولیه از چهره سارق جوان در اختیار آنان قرار گرفت.

با بهره‌گیری از تصویر چهره‌نگاری شده و بانک اطلاعات مجرمان سابقه‌دار، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که جوانی سارق یکی از مجرمان سابقه‌دار به نام«بهروز» 21 ساله در زمینه مصرف و خرده‌فروشی موادمخدر است که به تازگی از زندان آزاد شده است.

با شناسایی بهروز، کارآگاهان موفق به شناسایی محل سکونت متهم در شهرستان شهریار شدند که ضمن اخذ نیابت قضایی و مراجعه به این محل، پس از اطمینان از حضور متهم، وی را چهار روز پس از سرقت دستگیر و در بازرسی از مخفی‌گاه وی نیز موفق به پیدا کردن مقادیری از اموال سرقت شده از جمله سگ خانگی متعلق به مالباخته شدند.

با توجه به کشف اموال مسروقه و شناسایی متهم از سوی مالباخته، وی صراحتا لب به اعتراف گشود و دو تن دیگر از دوستان و بچه محل‌های خود را به عنوان همدست معرفی کرد.

«بهروز» در اعترافات خود به کارآگاهان گفت که پس از آن که با پیشنهاد مالباخته به شهریار بازگشتم، موضوع را با دو تن از دوستانم به اسامی «رشید» 21 ساله و «رضا» 20 ساله در میان گذاشتم و به آنان پیشنها دادم تا در زمان حضور در خانه مالباخته و با استفاده از موادمسموم و بی‌هوش‌کننده اقدام به سرقت کنند و آنان نیز موافقت کردند، در روز سرقت، رشید و رضا با یک دستگاه خودرو ۲۰۶ متعلق به برادر بزرگتر رضا در بیرون خانه منتظر ماندن تا من در خانه را برای آنان باز کنم که من نیز پس از دادن آبمیوه مسموم به صاحبخانه و اطمینان از بی‌هوش‌شدن وی، در خانه را برای رشید و رضا باز کردم.

با توجه به اعترافات متهم، کارآگاهان با شناسایی مخفی‌گاه دو متهم دیگر پرونده در شهرستان شهریار، آنان نیز دستگیر و در تحقیقات انجام شده هر دو تن به نقش و مشارکت خود در سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ علی‌ اکبرپور، رییس پایگاه پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به کشف اموال مسروقه از متهم و دستگیری تمامی متهمان پرونده و انجام تحقیقات درباره این پرونده، متهمان به دستور مقام‌ قضایی و با صدور قرار قانونی به زندان انتقال داده شدند.

گردآوری : لوسی پت

منبع : ایسنا

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
دستگیری کارگر خدماتی که سگ صاحبخانه را هم ربود, ۵٫۰ out of 5 based on 1 rating

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *