? حال حیوانات در فصل زمستان چطور است؟ | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان از آغاز سرشماری پستانداران حیات وحش همدان در هفته جاری خبر داد.

"سید عادل عربی اظهار کرد : در فصل زمستان سرشماری پستانداران مناطق حفاظت شده آغاز می شود. این سرشماری فواید بسیار زیادی داشته که از جمله آنها می توان به در اختیار قرار دادن تعداد جمعیت پستانداران اشاره کرد.

 

وی افزود : سرشماری پستانداران اطلاعات از نحوه مدیریت محیط، غذاهای آنها و سایر مصادیق را در اختیار مجموعه محیط زیست قرار می دهد.

عربی خاطرنشان کرد: مجموعه محیط زیست در فصل زمستان در مناطق حفاظت شده و مناطقی که امنیت حیوانات حیات وحش به خطر نیفتد، غذا در اختیار آنها قرار می دهد.

سرپرست اداره کل محیط زیست همدان ادامه داد : در فصل زمستان حیوانات حیات وحش برای یافتن غذا از ارتفاعات پایین می آیند و تمایلی به بالا رفتن از ارتفاعات ندارند که در این شرایط برخی روستاها در کنار مناطق حفاظت شده قرار دارند و از روستاییان انتظار داریم حیوانات را از منطقه دور کنند و به آنها در حد توان غذا دهند.

عربی تاکید کرد : حیوانات حیات وحش به دو دسته شاخص و غیرشاخص تقسیم می شوند و حیوانات شاخص شامل قوچ و هم خانواده‌های آنها می شود و حیوانات غیر شاخص مانند شغال، گرگ و هم خانواده آنهاست که احتمال آمدن آنها به داخل روستاهای نزدیک مناطق حفاظت شده در این فصل دور از انتظار نیست.

وی ادامه داد : اگر با حیوانات شاخص روبرو شدند علوفه و مواد غذایی را در اختیار آنها قرار دهند و آنها را به مناطق حفاظت شده هدایت کنند اما اگر روستاییان در این فصل با شغال و گرگ روبرو شدند بهتر است آنها را از داخل روستا دور کنند و هیچگاه افراد خردسال و سالخورده را در داخل روستا و محیط‌های خلوت تنها نگذارند.

عربی یادآور شد : متولی نگهداری از حیوانات شهری از جمله سگ و گربه تحت حفاظت محیط زیست نبوده اما باید بدانیم که این حیوانات نیز مخلوق خدا هستند و باید احترام به حقوق حیوانات را در جامعه نهادینه کنیم.

سرپرست اداره کل محیط زیست همدان گفت : شهروندان بهتر است در این فصل پرندگان شهری را غذا دهند چرا که در این فصل یافتن غذا برای آنها بسیار سخت است.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
حال حیوانات در فصل زمستان چطور است؟, ۵٫۰ out of 5 based on 2 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *