? جنگ سگ ها | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

جنگ سگ ها

به نظر می رسد که این نمایش غیرانسانی در ایران هنوز هم در برخی از نقاط کشور انجام میگیرد.

جنگ سگ ها (یک بازی وحشیانه در ایران )

این نمایش همگانی در ایران قدیم (احتمالا در اولین سالهای تسلط اسلام) رواج داشته و احتمالا کلمه "سگ کارزاری" یا به این نمایش تعلق دارد و یا به سگهائی که برای شرکت در جنگها تعلیم میافتند. هرچند که پیامبر اسلام به جنگ انداختن دو حیوان را منع کرده ولی این عمل نظیر جنگ سگ و یا جنگ خروس بوفور در فرهنگ و تاریخ ایران در آن دوران به ثبت رسیده است. بعضی مواقع سگها همچنین برای جنگ با دیگر حیوانات نیز تعلیم میدیدند بطوری که حتی "جاهز" از یک مورد از جنگ بین سگی با خروس گزارش میدهد. همچنین سگها را به جنگ خرسهایی که با بند بسته شده بودند میانداختند. در این موارد عموما سگهایی با رنگ زرد یا نارنجی بر دیگر رنگها ارجحیت داشته اند ولی دلیل انتخاب این سگها بدین منظور، هرگز فاش نگردیده است. گفته میشود که در زمان سلطه شاه اسماعیل صفوی این "به اصطلاح ورزش" بطور کل در تمام کشور ممنوع گردیده بود ولی معلوم نیست که این عمل از چه زمانی مجددا در ایران رواج پیدا کرده است.

گله های سگهای ولگرد و نیز دسته جات سگهای گله همواره در ایران زیسته و هنوز هم بصورت گروهی و یا تنهائی در سرتاسر کشور وجود دارند که ورود هر دسته به قلمرو دسته ای دیگر و ابراز قدرت در داخل هر دسته جنگهای بین سگها را بهمراه داشته و دارد که مسلما این خود یک امر طبیعی است و عدم دخالت انسانها در این موارد باعث میگردد که با تسلیم شدن طرف مقابل، کشته شدن و یا جراحات عمیق بین دو سگ درگیر در این حالت کمتر رخ دهد.

در یک خبر از جنگ سگها در ایران یک مورد قتل انسان نیز گزارش شده است. در فوریه ۱۹۷۸ در روستای حیدر بگی از توابع میاندوآب (نزدیک تبریز) در پی جنگ بین دو قلاده سگ گله و کشته شدن یکی از آنها، صاحبان سگها نیز با هم درگیر شده و جنگ بین آنها باعث کشته شدن دو پسر نوجوان گردید.

در سالهای اخیر نمایش جنگ سگ ها خیلی بیشتر در ایران رواج پیدا کرده و یا لااقل بیشتر از وجود آنها گزارش تهیه میگردد. یکی از این نمایشهای بزرگ جنگ سگها در فوریه سال ۲۰۰۰ در شهر "سراب" در استان آذربایجان شرقی بوقوع پیوست. این ناحیه به داشتن سگهای بزرگ جثه و قوی در ایران مشهور است و متاسفانه اخیرا در سایتهای اینترنتی دیده میشود که صاحبان بسیاری از سگهای این ناحیه سگهای مخصوص جنگ سگ را تربیت مینمایند. با این حال جنگ سگ ها توسط صاحبانشان تنها مختص غرب یا شمالغرب ایران نیست و این عمل غیرانسانی در دیگر نقاط کشور نیز بعنوان نمایش و یا ارضاء حس بزرگ نمایی صاحب سگ در دیگر نقاط کشور رواج دارد. فیلم شیرک صحنه ای از این مبارزه را در استان کرمان به نمایش میگذارد.

 

گردآوری : لوسی پت

منبع : ایران زو

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (90 votes cast)
جنگ سگ ها, ۲٫۹ out of 5 based on 90 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *