? توصیه هایی برای مصون ماندن از بیماری هاری | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

رییس اداره مبارزه با بیماری‌های دامپزشکی استان از واکسینه شدن ۲۰۰۰ قلاده سگ از ابتدای سال جاری خبر داد و برای مصون ماندن از این بیماری خطرناک چند توصیه کرد.

توصیه هایی برای مصون ماندن از بیماری هاری

 رئیس اداره مبارزه با بیماری‌های دامی اداره کل دامپزشکی استان ایلام در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۲۰۰۰ قلاده سگ توسط کارکنان دامپزشکی علیه بیماری هاری واکسینه شده‌اند.

دکتر روح ا… دلخواه با بیان اینکه بر اساس برنامه پیش‌بینی شده تا پایان سال ۴۰۰۰ قلاده سگ علیه بیماری خطرناک هاری که یکی از بیماری‌های مشترک و مهلک بین انسان و دام است واکسینه می‌شوند، در ادامه از دامداران درخواست کرد که هنگام مراجعه مأمورین دامپزشکی همکاری لازم را در خصوص مهار سگ‌ ها بعمل آورده تا بتوان برنامه پیش‌بینی شده از سوی دامپزشکی را تا پایان سال عملیاتی کرد.

وی در مورد علایم هاری در حیوانات، گفت: مردم باید هرگونه تغییر رفتار و عادت حیوانات و یا علائم مشکوک به هاری(رفتارهای غیرعادی عصبی) را در اسرع وقت به نزدیکترین مرکز دامپزشکی اطلاع دهند.

او ادامه داد: در صورت بروز مشکل بلع در حیوانات اهلی(گاو، گوسفند و…)، آب و کف از دهانشان سرازیر می‌شود، در چنین مواردی به هیچ وجه نباید دست را داخل دهان حیوان کرد و برای جلوگیری از ابتلاء به بیماری هاری و سایر آلودگی‌ها، باید از نزدیک شدن کودکان به سگ‌های ولگرد و یا سگ‌های خانگی واکسینه نشده ممانعت کرد.

رییس اداره مبارزه با بیماری‌های دامی دامپزشکی استان، بروز گزش انسانی را از علایم این بیماری برشمرد و توصیه کرد: باید محل زخم را سریعاً با آب فراوان و صابون شست و زخم ناشی از گزش حیوان مشکوک به هاری را نباید پانسمان و یا بخیه کرد و باید فرد گزیده شده را در کوتاهترین زمان ممکن جهت دریافت سرم ضد هاری، به نزدیکترین مراکز بهداشتی انتقال داد.

 

گردآوری : لوسی پت

 

منبع : ایسنا

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

یک دیدگاه برای : توصیه هایی برای مصون ماندن از بیماری هاری

  1. توصیه هایی برای مصون ماندن از بیماری هاری می‌گه:

    […] تاکنون بیش از ۲۰۰۰ قلاده سگ توسط کارکنان دامپزشکی علیه بیماری هاری واکسینه شده‌اند.دکتر روح ا… دلخواه با بیان اینکه بر […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *