? بهداشت گربه ها | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

درباره بهداشت گربه ها

بهداشت گربه ها

۱- برس زدن گربه: گربه های موکوتاه در هفته ا تا ۲ بار و گربه های موبلند هر روز نیاز به برس زدن دارند. این کار باید به آرامی و در جهت موهای بدن انجام شود. در صورتی که روی بدن گربه کرک و گلوله های مویی بوجود آمده باشد باید با شانه فلزی و یا کاترهای مخصوص نسبت به باز کردن آنها اقدام نمود. موهای گربه به طور طبیعی می ریزد در صورتی که به طور منظم برس زده نشوند، گربه هنگام لیسیدن خود آنها را می بلعد. این موها قادرند در دستگاه گوارش کنار هم جمع شده و ایجا د گلوله های مویی و در نهایت انسداد نمایند.
۲- تمیز کردن چشم و گوش و دندان گربه: حداقل هفته ای یکبار چشم ها و گوش ها باید به وسیله پنبه مرطوب به سرم فیزیولوژی تمیز شوند. دندان ها باید با مسواک مخصوص و یا با گوش پاک کن تمیز شوند. گربه را باید از بچگی به این موارد عادت داد.
۳- کوتاه کردن ناخن گربه: اگر گربه همیشه در خانه نگهداری می شود بهتر است به طور منظم ناخن هایش کنترل و در صورت نیاز کوتاه شوند. قرار دادن اسکرچ کنف های بافته در دسترس گربه ها برای کشیدن پنجه هایشان به آن، می تواند به کنترل ناخن های آن ها کمک کند. اعمال جراحی برای قطع کلی ناخن به هیچ وجه توصیه نمی شود زیرا علاوه بر کار غیر اخلاقی، دفاع طبیعی را نیز از گربه می گیرد.
۴- حمام کردن گربه: در کل گربه نیاز به شستشو ندارد مگر اینکه بدن آن به دلایل ناخواسته ای کثیف شده باشد. در صورت نیاز به حمام کردن این کار باید با آب گرم و شامپوی مخصوص انجام شود و پس از آن خشک کردن آن را فراموش نکنید. استفاده از شامپوهای خشک مخصوص هم در این شرایط مناسب خواهند بود

 

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (11 votes cast)
بهداشت گربه ها, ۳٫۳ out of 5 based on 11 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *