? بهبود سرطان در سگ ها و گربه ها با نانو ذرات طلا | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

عکس : داود قهردار

پژوهش های اخیر نشان می دهد که نانو ذرات طلا و تابش لیزر می‌تواند سلول های سرطانی را در سگ ها و گربه ها از بین ببرد.

دامپزشکان در حال آزمودن استفاده از نانو ذرات و لیزر برای هدف قرار دادن تومور‌های جامد در سگ ها و گربه ها هستند. این نانوذرات وارد جریان خون شده و پس از گردش در خون به محل تومورها می رسند و به آن‌ها می چسبند. در ادامه، لیزر می تواند موجب از بین رفتن تومور شود.

 

 

مایکل فریدلاندر و همکارانش از نانوذرات و پرتودرمانی برای از بین بردن تومور سرطانی در سگ‌ ها و گربه‌ ها استفاده کردند. این گروه موفق شدند تا سلول‌ های سرطانی را با دقت بالا مورد هدف قرار دهند.

فریدلاندر از مدیران مؤسسه تحقیقاتی ویرجیناتک می‌ گوید : «بیشتر سگ‌ ها دچار انواع سرطان می‌ شوند بدون این که صاحب آن‌ ها از این موضوع مطلع باشد. ما با این روش موفق به کوچک‌سازی سلول‌ های سرطانی شدیم به طوری که ابعاد آن‌ها بسیار کوچک شده و به مقدار ناچیز می‌رسد.»

این گروه تحقیقاتی یک سگ ۱۱ ساله را به‌عنوان اولین بیمار، با این روش تحت درمان قرار دادند. آن‌ها نانوذرات را به بدن این سگ تزریق کرده و سپس لیزر را به محل تومور تاباندند. نتایج نشان داد که ابعاد تومور کوچک شده‌ است. از ابتدای ژانویه امسال، اداره تحقیقات کلینیکی دامپزشکی، برای تسهیل درمان حیوانات در دانشگاه فلوریدا راه‌اندازی شده‌ است.

گریگ دانیل مدیر دپارتمان علوم کلینیکی حیوانات کوچک می‌گوید : «تحقیقات کلینیکی در دانشکده دامپزشکی شامل دو بخش است: اول تحقیقات اولیه روی توسعه درمان و تشخیص بیماری و دوم تعمیم یافته‌های بدست آمده روی حیوانات به بیماری‌های انسانی.»

هر چند تاکنون گروه‌های مختلف تحقیقاتی از لیزر و نانوذرات طلا برای درمان بیماری‌ها در انسان استفاده کرده‌اند اما این روش هنوز در مراحل اولیه است. این دانشکده یکی از چهار دپارتمانی است که در حال حاضر روی روش درمانی ارائه شده توسط شرکت نانواسپکترا بیوساینس (Nanospectra Biosciences) تحقیق می‌کند.

در این روش ابتدا نانوذرات به بیمار تزریق می‌شود، در مدت ۳۶ ساعت این نانوذرات می‌توانند به سلول‌های سرطانی برسند. سپس تابش لیزر موجب از بین رفتن سلول‌ها می‌شود. این لیزر انرژی زیادی برای آسیب رساندن به پوست یا بافت‌های داخلی ندارد، در عوض می تواند موجب گرم شدن نانوذرات طلا شود و به دنبال آن سلول سرطانی از بین می‌رود.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
بهبود سرطان در سگ ها و گربه ها با نانو ذرات طلا, ۴٫۰ out of 5 based on 2 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *