? برگزاری دوره آموزش برای سگ های زنده‌ یاب | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره بازآموزی برای سگ‌های جستجو و نجات خبرداد.

 

 

متانی، با اعلام خبر برگزاری دوره ویژه بازآموزی برای مربیان تیم‌های آنست در اصفهان گفت: با حضور مربیان آلمانی این دوره بازآموزی به منظور ارائه اطلاعات نوین در حوزه جست‌وجو و نجات توسط سگ‌های امدادگر برگزار می‌شود.

وی در مورد چرایی حضور مربیان آلمانی در کشور گفت: کشور آلمان یکی از پیشرفته‌ترین کشورها در حوزه تربیت سگ‌های زنده یاب است و از آنجایی که عمده سگ‌های جمعیت هلال احمر نژاد آلمانی دارد، وجود این گونه مربیان می‌تواند بسیار موثر باشد.

معاون برنامه‌ریزی و آموزش‌های تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: ۷۵ مربی از بیستم به مدت پنج روز در اصفهان به کسب آموزش‌های نوین می‌پردازند.

وی با بیان اینکه مقرر شده است که در این جلسات آموزشی اطلاعات نوینی همچون استفاده از تکنولوژی‌های جدید جست و جو، رعایت اصول تجسس، نحوه تربیت و رفتار صحیح با سگ‌ها آموزش داده شود گفت: آموزش‌ها به صورت تئوری و عملی بوده به گونه‌ای که امدادگران در این چهار روز به صورت میدانی آموزش خواهند دید.

وی در تشریح آموزش‌های مربوطه به سگ‌های زنده‌یاب که در عملیات‌های جست‌وجو و نجات در حوادث مورد استفاده قرار می‌گیرند، عنوان کرد: آموزش این سگ‌ها از ۳ تا ۴ ماهگی شروع می‌شود و به مدت ۲ سال به طول می‌انجامد که این آموزش‌ها در ۲ قالب فرامین اصلی از جمله آموزش‌های مربوط به هدایت سگ‌ها به محل حوادث و همچنین آموزش‌های جست‌وجو و نجات تعریف می‌شود.

متانی به سابقه حضور و آموزش سگ‌های زنده‌یاب در ایران اشاره کرد و گفت: تاریخچه ورود سگ های زنده‌ یاب به اوایل سال‌های دهه ۸۰ برمی‌گردد که پایه‌گذاری آموزش این سگ‌ها در ایران توسط مربیان صلیب سرخ آلمان صورت پذیرفت. بنابر این هر ۲ سال یکبار برای ارتقای آموزش‌ها و بازآموزی‌های لازم مربیان معتبر صلیب سرخ آلمان برای ارائه این آموزش‌ها به ایران می‌آیند که این گردهمایی بزرگ نیز برای ارتقای آموزش‌های سگ‌های زنده‌یاب ایران برگزار خواهد شد.

وی به اهمیت مربیان سگ‌های جست‌وجو و نجات اشاره و بیان کرد : یک سگ زنده‌ یاب به تنهایی برای عملیات‌های جست‌وجو و نجات و پیدا کردن افراد حادثه‌دیده کافی نیست، بلکه باید یک مربی این سگ‌های زنده‌یاب را در مناطق حادثه‌دیده راهنمایی و هدایت کند. براین اساس نقش مربیان سگ‌های زنده‌یاب بسیار کلیدی است، بنابراین سگ‌های زنده‌یاب با سگ‌های موادیاب بسیار متفاوت هستند.

 

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
برگزاری دوره آموزش برای سگ های زنده‌ یاب, ۵٫۰ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *