? بدجنس ترين گربه جهان | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

بدجنس ترین گربه جهان

اسکار بدجنس ترین گربه جهان است. بچه ها را می ترساند، سگ ها را مورد حمله قرار می دهد و سالمندان را روانه بیمارستان می کند. اکنون اسکار به حبس خانگی محکوم شده است.

بدجنس ترین گربه دنیا

 

به نقل از لومتن، ساکنان روستای کوچک وینگریو در شمال غرب لندن از بیم یک حیوان درنده خواب و خوراک ندارند.این حیوان هم به انسان ها و هم به سگ ها حمله می کند.او دزدی وخرابکاری می کند. به یک سرهنگ دوم بازنشسته ارتش انگلیس حمله کرده و شش روز وی را به بیمارستان فرستاد.

این هیولا یک گربه سفید به نام اسکار است.

گول قیافه ملوس این "پیشی " پنج ساله را نباید خورد. او یک وحشت عمومی است. اسکار درنده و بسیار مهاجم است. او به سگ ها و ساکنان روستای وینگریو حمله ور می شود. تام ریدگیو ۷۷ ساله یکی از قربانیان اسکار نظامی سابق مزه حمله این گربه را چشیده است. اسکار انگشت شست او را تا استخوان گاز گرفت و بازوی راستش را با کشیدن پنجه خونین و مالین کرد.

این بازنشسته ارتش پس از خروج از بیمارستان دیگر بدون اسلحه ضد گربه سانان یعنی یک هفت تیر آب پاش از خانه بیرون نمی آید.

اسکار علاوه بر خوی وحشیگری اش هم دزد است و هم خرابکار. اسکار غذا می دزدد و با کشیدن پنجه هایش به چارچوب پنجره ها آنها را از شکل می اندازد.

اما روز ۱۷ اکتبر ،اسکار ناگهان ناپدید شد. با ناپدید شده اسکار فضای وحشت عمومی در روستای وینگریو رخت بربست. کودکان که خیلی از این "ببر جیبی " می ترسیدند توانستند به تنهایی به مدرسه بروند.

اسکار کجا رفته است؟ کارولین هیوز ۳۶ ساله صاحب اسکار با خبر شده که اسکار به ۴۰ کیلومتری روستا رفته تا افراد دیگری را به وحشت بیاندازد و ساکنان یک خانه را از زندگی سیر کند. یک دام پزشک با کارولین تماس گرفت و به او اطلاع داد که گربه را نزد او آورده اند.دام پزشک از طریق تراشه روی قلاده حیوان آدرس صاحبش را یافته بود.

 صاحب اسکار با نگرانی از دام پزشک پرسید:‌"او زنده است؟حالش خوب است؟". دام پزشک با لحنی تلخ پاسخ داد : " او زنده است و حالش هم بیش ازاندازه خوب است و موجب دردسرهای فراوان و مشکل آفرینی است".

کارولین فورا متوجه می شود این گربه خود او است که پیدا شده است.

اما این خبر خوبی برای ساکنان وینگریو نبود ، اسکار دوباره باز می گردد. یکی از سکنان روستا می گوید: "دلم می خواست داخل یک تابوت باز می گشت".

با این حال صاحب اسکار از "پیشی" خود دفاع می کند. از نظر کارولین "دشمن شماره یک" روستای وینگریو دوست داشتنی و حتی بسیار باشخصیت است البته گاهی دست به شیطنت می زند.

اما کارولین تاکید می کند که گربه اش هرگز به بچه ها یا سگ ها حمله نکرده است. وی در عین حال قبول دارد که اسکاریک بار به یک همسایه  حمله کرد اما خاطر نشان می کند که همسایه آغاز کننده دعوا بوده است.

با این حال ، کارولین هیوز فرد بی مسئولیتی نیست. وی برای اینکه آرامش به روستای وینگریو باز گردد تصمیم دارد برای معالجه خشونت اسکار، او را تحت گیاه درمانی قرار دهد و همچنین اسکار را به حبس خانگی محکوم کرده  و دیگر گربه اجازه خروج از خانه را ندارد.

گردآوری : لوسی پت

منبع : جام جم آنلاین

مترجم: بهرام افتخاری

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
بدجنس ترین گربه جهان, ۵٫۰ out of 5 based on 1 rating

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *