? اعتراضات خونین مردم به اعدام یک سگ در اسپانیا | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

پنج تن در اسپانیا به دلیل بیماری ابولا بستری شده‌اند. ۵۲ تن ‌نیز در این کشور در فهرست افرادی هستند که به دلیل خطر ابولا تحت نظرند و اتحادیه اروپا پل هوایی برای انتقال کمک به کشورهای درگیر ابولا برقرار می‌کند. مقاومت شماری از شهروندان مادرید، پایتخت اسپانیا در برابر تصمیم به از بین بردن سگی که صاحبش مبتلا به ویروس ابولا شده نیز بی فرجام ماند.

 

پس از روشن شدن ابتلای یک پرستار در اسپانیا به بیماری ابولا، پرستاری دیگر نیز از شامگاه سه شنبه به همین دلیل در این کلینیک زیر نظر است. گزارش شده که او تبی خفیف دارد. به علاوه شوهر پرستاری که به ابولا مبتلا شده‌، نیز در بیمارستان تحت مراقبت است.

این سگ متعلق به پرستار اسپانیایی مبتلا به ابولا بود و بعد‌‌از‌ظهر امروز کشته شد. پیش از آن، مدافعان جان این سگ که گمان می‌ رفت ناقل ابولا شده باشد، از با جمع‌آوری امضا و شبکه‌های اجتماعی به این تصمیم اعتراض کرده بودند.

پلیس اسپانیا از انتشار اخبار و گزارش‌های مربوط به اعتراضات در خصوص این ماجرا جلوگیری کرده؛ با این حال تصاویر مختصری از درگیری‌ها منتشر شده است.

دوستداران و طرفداران حقوق حیوانات نیز با تجمع و اعتراض به مسئولان دولتی، خواستار متوقف کردن اعدام این سگ مشکوک به ویروس شدند؛ اما این اعتراض با ورود پلیس به محل تجمع به خشونت و درگیری کشیده شد و شماری دستگیر و زخمی شدند.

‌در مادرید یک مهندس اسپانیایی که از نیجریه باز‌گشته و یک پرستار به دلیل بیماری ابولا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری‌اند. در مورد مهندس اسپانیایی جواب نخستین آزمایش منفی اعلام شده است. در مورد پرستار یادشده نیز دو آزمایش انجام شده که پاسخ تا به حال منفی بوده است.

 

اسپانیا قصد جدی دارد تا جلو‌ همه‌گیری آلودگی به ویروس خطرناک این بیماری را بگیرد. با این حال، مسئولان بهداشت و درمان این کشور گفته‌اند، نمی‌توانند اطمینان دهند ‌افرادی دیگر در این کشور به ابولا مبتلا نشده‌ باشند.

اتحادیه اروپا نیز می‌خواهد برای انتقال کمک‌ ها به کشورهای غرب آفریقا ـ که ابولا در آنها شایع شده ـ پل هوایی بسازد. کمیسیون اتحادیه اروپا در بروکسل اعلام کرد، قرار است حدود یک ‌میلیون یورو به پروازها‌یی به مقصد سیرالئون، لیبریا و گینه اختصاص یابد.

منبع : تابناک

گردآوری : لوسی پـــت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
اعتراضات خونین مردم به اعدام یک سگ در اسپانیا, ۵٫۰ out of 5 based on 4 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *