? اتلاف روزانه 17 سگ ولگرد در زاهدان | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار زاهدان با اشاره به شناسایی و اتلاف روزانه ۱۷ سگ ولگرد در این شهر گفت: سگ‌ های ولگرد در شهر و حومه‌ی زاهدان جمع‌ آوری می‌شوند.

منطقه‌ی سیستان و بلوچستان، «محمد سلیمانی» در جلسه‌ی کارگروه سلامت و امنیت غذایی با موضوع اتلاف سگ های ولگرد و سگ‌ سانان وحشی در مناطق شهری و روستایی و حاشیه شهر و بررسی بیماران در حیوانات شهرستان اظهار کرد: از مهرماه تاکنون، ۲۵۳۸ مورد که میانگین روزانه حداقل ۱۷سگ ولگرد در سطح شهر شناسایی و نسبت به اتلاف آنها اقدام شده است.

وی افزود: بخش عمده‌ای از این سگ ها در منطقه‌ی شهرک گاوداران، خیابان فرودگاه و خیابان‌های اطراف دانشگاه و جمع‌ آوری شده‌اند.

سلیمانی ادامه داد: هم‌ اکنون شهرداری زاهدان به طور منسجم و با برنامه‌ ای مدون به مدت ۵ شب در هفته نسبت به جمع‌ آوری و اتلاف سگ‌های ولگرد اقدام می‌کند.

وی ابراز امیدواری کرد با تعامل موجود میان نیروی انتظامی، مرکز بهداشت، دهیاران و شهرداری به‌زودی این سگ‌ ها در سطح شهر زاهدان و بخش‌های مرکزی، میرجاوه، نصرت‌ آباد، کورین جمع‌ آوری و نسبت به اتلاف آنها اقدام شود.

گرداوری : لوسی پت

منبع : ایسنا

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 2 votes)
اتلاف روزانه ۱۷ سگ ولگرد در زاهدان, ۵٫۰ out of 5 based on 1 rating

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

یک دیدگاه برای : اتلاف روزانه ۱۷ سگ ولگرد در زاهدان

  1. ارش می‌گه:

    برید از کشور ترکیه مسلمان همسایه حداقل الگوبرداری کنید که بجای کشتن. سگهای ولگرد آنها رامعاینه پلاکارت معاینه وبرچسب معاینه به گوششان نصب وانها را رها می کنند. به زودی شکایتی به دفتر سازمان ملل و سازمان جهانی حمایت ازحقوق حیوانات ازکمیته اتلاف سگها ی ولگرد علیه شهرداری ها شهرستانهای ایران خواهیم کرد که از این جنایت شهرداریهای ایران به بهانه توجیه انتقال بیماری از این جنایات کمیته اتلاف سگهای ولگرد شهرداری جلوگیری شودنام سگ ۴بار در کنار قدیسان اصحاب کهف در سوه کهف قران امده است شماها مسلمان هم نیستید خدا حق زندگی به سگها داده چه کسی به شما این حق را داده که جان این زبون بسته های وفادار به انسانرا به بهانه توجیه انتقال بیماری بگیرید؟ آیا همه آنها بیمارند یا حق زندگی ندارند؟ آنها هم مثل گربه ها که با انسانها کاری ندارند جز وفاداری تا پای جان .مگر درمواقع زلزله آمدن این سگها نیستند که جان انسانهارا نجات می دهندپس شما ستاد اتلاف سگهای ولگرد چه حقی دارید که سگهای بی سرپرست را می کشید؟ازترکیه مسلمان همسایه یاد بگیرید که با سگهای ولگرد آنها رامعاینه واکسینه و بر چسب کارت معاینه به گوششان نصب وسپس آنها را ها می کنند

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *