? اتلاف بیش از 450 قلاده سگ ولگرد در ایلام از ابتدای سال تاکنون | لوسی پت

فروش سگ و خرید توله سگ خانگی در لوسی پت

لوسی پت اولین سایت خرید سگ و فروش سگ در ایران می باشد که فعالیت خود را از سال 1390 شروع نمود. تخصص ما در فروش سگ خانگی و توله های ژرمن و هاسکی می باشد لوسی پت اصالت توله سگ های خود را با پاسپورت و شناسنامه به همراه گواهی سلامت برای مشتریان که قصد خرید سگ را دارند مینماید.

لوسی پـــت - برترین برند حیوانات خانگی

معتبرترین مجموعه خرید سگ و فروش سگ


اسم حیوان : شپرد - سن : دو سال - نژاد : ژرمن شپرد توضیحات : شپرد، مولد نر مو بلند مجموعه لوسی پـــت یکی از بهترین ژرمن شپرد های ( کلاس A شولاین ) حال حاضر ایران آماده جفت یابی با ژرمن های ماده شولاین استاندارد

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

 

فروش توله های اصیل ژرمن شپهرد

fiziches

جنسیت : نر - ماده

سن : 2 ماه

نژاد : ژرمن شپهرد

رنگ : مشکی بلوطی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

توله های اصيل ژرمن شپرد با خط خونی ممتاز از مولدهای قهرمان معتبرترين کلابهای آلمان

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های اصیل سیبرین هاسکی

IMG_1547

جنسیت : ماده

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

معاون اجتماعی فرمانداری ایلام گفت: بیش از ۴۵۰ قلاده سگ ولگرد امسال در شهرستان ایلام اتلاف شد.

 

«مجید کاکی» در جلسه‌ی کمیته اتلاف سگ های ولگرد شهرستان ایلام اظهار کرد: زنده‌گیری سگ‌های ولگرد ساده‌ترین و بهترین روش برای اتلاف است اما با توجه به کمبود امکانات هم‌اکنون در ایلام قابل اجرا نیست.

وی با بیان این‌که امسال بیش از ۴۵۰ قلاده سگ ولگرد در شهرستان ایلام اتلاف شده است، افزود: این میزان اتلاف نقش مهمی در پاک‌سازی شهر ایلام و حفظ سلامت مردم داشته است.

معاون اجتماعی فرمانداری ایلام با تاکید بر این‌که اتلاف سگ های ولگرد اطراف شهرک صنعتی، شهرک سرطاف، منطقه «ششدار» و جاده‌ی مهران باید به‌صورت ویژه در دستور کار کمیته قرار گیرد، خاطرنشان کرد: سگ‌های ولگرد اطرف پادگان‌ها به علت مسائل امنیتی، خارج از حوزه‌ی اختیار کمیته‌ی اتلاف است

معاون اجتماعی فرماندار ایلام ادامه داد: عملیات اتلاف سگ‌های ولگرد باید از ساعت ۵ صبح تا ۱۰ صبح همان روز انجام شود و در این راستا باید از نیرو‌های ماهر و آموزش دیده استفاده شود.

وی با تاکید بر این‌که اتلاف سگ های ولگرد باید با جدیت بیشتر پیگیری و دستگاه‌های مربوطه با هماهنگی نسبت به این مهم اقدام کنند، تصریح کرد: مکان‌هایی که به نگهداری سگ نیاز دارند باید با هماهنگی کمیته‌ی مربوطه نسبت به قابل کنترل بودن و شناسنامه‌دار کردن این سگ‌ها اقدام کنند و در این زمینه هیچ محدودیتی وجود ندارد.

معاون اجتماعی فرماندار ایلام از کاهش چشمگیر سگ‌های ولگرد در سال‌جاری در شهرستان ایلام خبر داد و گفت: با توجه به اقدام به موقع این کمیته در سطح شهرستان دیگر شاهد گله‌ی سگ ولگرد نیستیم.

وی با بیان این‌که بیش از ۵۰۰۰ فشنگ برای اتلاف سگ‌های ولگرد به شهرداری تحویل شده است، یادآور شد: از نظر مهمات برای اتلاف این سگ‌ها مشکلی وجود ندارد.

منبع : ایسنا

گردآوری : لوسی پت

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/5 (5 votes cast)
اتلاف بیش از ۴۵۰ قلاده سگ ولگرد در ایلام از ابتدای سال تاکنون, ۲٫۶ out of 5 based on 5 ratings

فروش توله سیبرین هاسکی

جنسیت : نر

سن : 2 ماه

نژاد : سیبرین هاسکی

رنگ چشم : آبی

واکسيناسيون شده و درمان های ضد انگل

دارای شناسنامه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : 09109161757

فروش توله های بسیار اصیل گریت دین

نژاد : Great Dane جنسیت : نر – ماده سن : ۲ماه

شماره تماس برای اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۰۹۱۶۱۷۵۷

2 دیدگاه برای : اتلاف بیش از ۴۵۰ قلاده سگ ولگرد در ایلام از ابتدای سال تاکنون

  1. دانلود ترانه می‌گه:

    دستتون درد نکنه.عالی بود

  2. سازمان حمایت از حیوانات می‌گه:

    برید از کشور ترکیه مسلمان همسایه حداقل الگوبرداری کنید که بجای کشتن. سگهای ولگرد آنها رامعاینه پلاکارت معاینه وبرچسب معاینه به گوششان نصب وانها را رها می کنند. به زودی شکایتی به دفتر سازمان ملل و سازمان جهانی حمایت ازحقوق حیوانات ازکمیته اتلاف سگها ی ولگرد علیه شهرداری ها شهرستانهای ایران خواهیم کرد که از این جنایت شهرداریهای ایران به بهانه توجیه انتقال بیماری از این جنایات کمیته اتلاف سگهای ولگرد شهرداری جلوگیری شودنام سگ ۴بار در کنار قدیسان اصحاب کهف در سوه کهف قران امده است شماها مسلمان هم نیستید خدا حق زندگی به سگها داده چه کسی به شما این حق را داده که جان این زبون بسته های وفادار به انسانرا به بهانه توجیه انتقال بیماری بگیرید؟ آیا همه آنها بیمارند یا حق زندگی ندارند؟ آنها هم مثل گربه ها که با انسانها کاری ندارند جز وفاداری تا پای جان .مگر درمواقع زلزله آمدن این سگها نیستند که جان انسانهارا نجات می دهندپس شما ستاد اتلاف سگهای ولگرد چه حقی دارید که سگهای بی سرپرست را می کشید؟ازترکیه مسلمان همسایه یاد بگیرید که با سگهای ولگرد آنها رامعاینه واکسینه و بر چسب کارت معاینه به گوششان نصب وسپس آنها را ها می کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *